pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Praktyczna nauka zawodu. Pracownia mechatroniki samochodowej. Kwalifikacja...
podręcznik:

Praktyczna nauka zawodu. Pracownia mechatroniki samochodowej. Kwalifikacja M.12. Technik pojazdów samochodowych. Elektromechanik pojazdów samochodowych. Szkoła ponadgimnazjalna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 205x285 mm
EAN: 9788302157752
ISBN: 978-83-0215-775-2
Data: 2016-05-09
52.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Publikacja przeznaczona do kształcenia praktycznego w zawodach technik pojazdów samochodowych i elektromechanik pojazdów samochodowych M.12 (Diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych), do wykorzystania podczas zajęć w pracowniach. Publikacja ma na celu sprawdzenie w jakim stopniu uczniowie opanowali wiedzę z zakresu metod diagnostyki i naprawy układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych oraz stosowanych do nich narzędzi i przyrządów. W książce zamieszczono m.in. karty pracy, krótkie testy i zadania, które mają na celu sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy i umiejętności przez uczniów. Publikacja jest skorelowana z podręcznikami Diagnostyka układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych oraz Naprawa układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych autorstwa Grzegorza Dygi i Grzegorza Trawińskiego.

Podręcznik „Praktyczna nauka zawodu. Pracownia mechatroniki samochodowej. Kwalifikacja M.12. Technik pojazdów samochodowych. Elektromechanik pojazdów samochodowych. Szkoła ponadgimnazjalna” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 52.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Grzegorz Dyga, Grzegorz Trawiński - autor m.in.:
Produkty podobne:
Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa - okładka podręcznika

Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych...

Grzegorz Dyga, Grzegorz Trawiński
Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa - okładka podręcznika

Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych...

Grzegorz Dyga, Grzegorz Trawiński