pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Po polsku 2. Podręcznik studenta
podręcznik:

Po polsku 2. Podręcznik studenta

Dane szczegółowe:
Wydawca: PROLOG
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
EAN: 9788360229545
ISBN: 978-83-6022-954-5
Data: 2020-11-05
68.62  75.00  6.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

HURRA!!! PO POLSKU 2 Podręcznik studenta. Nowa Edycja składa się z 20 rozdziałów zaplanowanych na ok. 120 jednostek lekcyjnych. Podręcznik zawiera:
teksty:
- autentyczne i wzorowane na autentycznych,
- współczesne,
- poruszające tematy związane z życiem codziennym (m.in. rodzina, podróże, firma, internet, sport, święta religijne),
- opisujące realia życia w Polsce,
- liczne i różnorodne ćwiczenia w systematyczny sposób rozwijające cztery sprawności: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu,
- zajmujące zadania logiczne: krzyżówki, quizy i ćwiczenia wspomagające koncentrację i proces zapamiętywania u uczących się,
- bogaty materiał ilustracyjny ze współczesnej Polski,
transkrypcję tekstów nagrań Audio i Video,
- płytę CD mp3 z nagraniami do każdej lekcji i kodem do pobrania plików online,
filmy z ćwiczeniami do każdej lekcji,
wszystkie nagrania Audio i Video dostępne w telefonie, w aplikacji PROLOG Augmented App dostępnej do pobrania bezpłatnie w Google Play i App Store.

Podręcznik studenta przewidziany jest do pracy pod kierunkiem nauczyciela.


Hurra!!! to pierwsza na rynku seria podręczników do nauczania języka polskiego jako obcego i jedyna, jak dotychczas, przygotowująca od podstaw do egzaminu certyfikatowego na poziomie B1. Powstała w ramach projektu UE Lingua 2 w programie Socrates w oparciu o Europejski system kształcenia językowego i standardy wymagań egzaminacyjnych. Serię charakteryzuje podejście komunikacyjne oraz promowanie nauczania języka polskiego po polsku.

Podręczniki Po polsku do dziś wyznaczają trendy w polskiej glottodydaktyce, a w publikacjach naukowych podkreśla się ich innowacyjność, spójność, bogactwo elementów krajo- i kulturoznawczych oraz uwzględnienie polskich realiów. Z podręcznikami mogą pracować lektorzy i uczniowie z każdego kręgu kulturowego, nie tylko dorośli, ale także młodzież polonijna.

Seria Hurra!!! jest kompletnym narzędziem do nauki języka polskiego, prowadzącym studenta od początku tego procesu do poziomu B1. Zarówno doświadczeni, jak i początkujący nauczyciele mogą korzystać ze wszystkich elementów serii, określając poziom uczących przy pomocy testu kwalifikacyjnego oraz korzystając ze wskazówek, gier i propozycji dydaktycznych z podręczników nauczyciela. Podręczniki studenta przewidziane są do pracy na lekcji, a zeszyty ćwiczeń, dzięki zamieszczonym kluczom, płytom i tekstom nagrań, do pracy indywidualnej. Dopełnieniem serii są podręczniki do nauki gramatyki opracowane w trzech wersjach językowych.

W Nowej Edycji Hurra!!! do każdej lekcji dodano scenki filmowe, które wraz z opracowanymi do nich ćwiczeniami uatrakcyjniają naukę. Zaprojektowano także nową szatę graficzną. Pierwszą część poszerzono o listy słownictwa i ponownie opracowane tabele gramatyczne. W drugiej części dodano zadania rozwijające sprawność pisania, a w trzeciej sprawność mediacji. Dodatkowo opracowano dydaktycznie fragmenty tekstów literackich oraz artykułów prasowych.

Podręczniki nauczyciela zostały poszerzone m.in. o dodatkowe plansze i gry językowe. Rozbudowane zeszyty ćwiczeń, w nowej odsłonie, w pełnym kolorze, są bogatą bazą materiału ćwiczeniowego, rekomendowanego nauczycielom do wykorzystania również w czasie zajęć.

Aplikacja PROLOG Augmented App (Android, IOS) pozwala na łatwy dostęp do audio i video za pomocą smartfona bezpośrednio z podręczników studenta i zeszytów ćwiczeń.

Podręcznik „Po polsku 2. Podręcznik studenta” - oprawa miękka - Wydawca: PROLOG. Cena 68.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Agnieszka Dixon, Agnieszka Jasińska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Po Polsku 3. Podręcznik studenta - okładka podręcznika

Po Polsku 3. Podręcznik studenta

Agnieszka Burkat, Agnieszka Jasińska, Małgorzata Małolepsza, Aneta Szymkiewicz
Po Polsku 3. Zeszyt ćwiczeń - okładka podręcznika

Po Polsku 3. Zeszyt ćwiczeń

Agnieszka Burkat, Agnieszka Jasińska, Małgorzata Małolepsza, Aneta Szymkiewicz
Produkty podobne:
Po Polsku 3. Podręcznik studenta - okładka podręcznika

Po Polsku 3. Podręcznik studenta

Agnieszka Burkat, Agnieszka Jasińska, Małgorzata Małolepsza, Aneta Szymkiewicz
Polski mniej obcy. Podręcznik do - okładka podręcznika

Polski mniej obcy. Podręcznik do nauki języka...

Agnieszka Madeja, Barbara Morcinek
Z polskim w świat cz. 2. Podręcznik - okładka podręcznika

Z polskim w świat cz. 2. Podręcznik do nauki języka...

Róża Ciesielska-Musameh, Barbara Guziuk-Świca, Grażyna Przechodzka
Po polsku. Test kwalifikacyjny - okładka książki

Po polsku. Test kwalifikacyjny

Agnieszka Burkat, Agnieszka Jasińska, Małgorzata Małolepsza, Aneta Szymkiewicz