pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Moje pierwsze wyrazy. Ćwiczenia z elementami metody Montessori

Dane szczegółowe:
Wydawca: RM
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 72 s.
EAN: 9788381514934
ISBN: 978-83-8151-493-4
Data: 2021-10-28
16.82  24.99  8.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Oto kolejny zeszyt ćwiczeń w edukacyjnej serii dla przedszkolaków w duchu metody Marii Montessori - pomaga rozwijać umiejętność pisania i czytania.

Umysł dziecka w wieku 4-5 lat stale się rozwija. Jest ono ciekawe świata i chętnie uczy się nowych rzeczy, a przy tym traktuje naukę jak zabawę. W tym wieku poszerza swój zasób słów, próbuje poznawać pierwsze litery, czytać sylaby i łączyć je w słowa. Warto więc wspomóc swoją pociechę w nauce pisania i czytania, korzystając z zawartych w tej książce różnorodnych ćwiczeń językowych bazujących na metodzie opracowanej przez Marię Montessori. Towarzysz dziecku w wykonywaniu zadań: objaśniaj polecenia, bądź uważnym i wrażliwym przewodnikiem po otaczającym was świecie.

Bogumiła Zdrojewska jest nauczycielem dyplomowanym i od ponad 30 lat pracuje z dziećmi, wykorzystując metodę Marii Montessori. Cechuje ją innowacyjne podejście do wychowywania i uczenia najmłodszych oraz chęć do stałego poszerzania swoich kompetencji pedagogicznych. Swoją pasją dzieli się z innymi.

Podręcznik „Moje pierwsze wyrazy. Ćwiczenia z elementami metody Montessori” - oprawa miękka - Wydawca: RM. Cena 16.82 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]