pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

W drodze do Wieczernika. Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. Religia. Klasa 1. Szkoła podstawowa. Zeszyt ucznia

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 200x240 mm
EAN: 9788327711779
ISBN: 978-83-277-1177-9
Data: 2016-08-30
10.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Obecnie wydany Zeszyt ucznia ma nieco zmienioną grafikę w porównaniu z wcześniejszą edycją z 2011 r. Została ona dostosowana do wydawanych równolegle pomocy multimedialnych dla katechetów (płyty DVD). Poza tym nie różni się od dotychczasowych ćwiczeń dla ucznia: zadania, układ, treści obrazków i poleceń pozostały te same.

Zeszyt ucznia zawiera ćwiczenia, które pełnią przede wszystkim rolę formacyjną, a na drugim miejscu dydaktyczną. Mogą stać się pomocą w przygotowaniu dzieci do włączenia się w życie Kościoła.

Zadania dla uczniów spełniają wiele funkcji: wprowadzają w temat, aktywizują ucznia, pomagają pogłębić lub utrwalić treści.

Dziecko znajduje i zapoznaje się z poleceniami w Zeszycie ucznia z pomocą katechety, który odczytuje i wyjaśnia zadania.

Ćwiczenia zakładają twórczą pracę ucznia. Dziecko może uzupełniać ilustracje, układać obrazy z wyciętych elementów i realizować własne pomysły plastyczne.

Dopasowując Zeszyt ucznia do edukacji wczesnoszkolnej, zadania wymagające czytania oraz pisemnego uzupełniania zaproponowano w jednostkach przewidzianych w drugim półroczu.

Podręcznik „W drodze do Wieczernika. Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. Religia. Klasa 1. Szkoła podstawowa. Zeszyt ucznia” - oprawa miękka - Wydawca: WAM. Cena 10.66 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]