pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. Religia. Klasa 1. Szkoła podstawowa. Ćwiczenia

Dane szczegółowe:
Wydawca: św. Stanisława BM
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 205x265 mm
EAN: 9788374224413
ISBN: 978-83-7422-44-13
Data: 2012-08-21
Cena wydawcy: 14.00 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Ćwiczenia dla I klasy szkoły podstawowej.

Zatwierdzenie przez komisję wychowania katolickiego: Ćwiczenia do podręcznika nr AZ-11-01/10-KR-2/12 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy I szkoły podstawowej, zgodnie z programem nauczania numer AZ-1-01/10
Recenzenci:
Ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski
Dr Aneta Frączak

Początek szkoły to dla każdego dziecka rzeczywistość pełna emocji i nowych doświadczeń. Pierwsza klasa jest właśnie z tego względu ogromnym przeżyciem nie tylko dla dzieci ale również dla ich rodziców.

W perspektywie duchowego rozwoju pociech rozpoczyna się też etap stałego pozyskiwania wiedzy ważnej dla każdego wierzącego człowieka. To książka dla pierwszoklasistów, która z pewnością pomoże im w duchowym rozwoju a dla rodziców stanie się inspiracją do ciekawych rozmów ze swoimi "urwisami ". Jest napisana przystępnym i zrozumiałym językiem, różnorodna pod względem treści ale też i bogata w ciekawe przykłady dostosowane do dziecięcego, wczesnoszkolnego postrzegania rzeczywistości.

Przykładowe tematy ćwiczeń:
* Spotkania dzieci Bożych w klasie pierwszej.

* Kiedy w mojej klasie wszyscy czują się dobrze
* Św. Kinga patronką wspólnoty dzieci Bożych.

* Nasze powitania i pozdrowienia.

Podręcznik „Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. Religia. Klasa 1. Szkoła podstawowa. Ćwiczenia” - oprawa miękka - Wydawca: św. Stanisława BM.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]