pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Jak zdać egzamin zawodowy w technikum informatycznym? Kwalifikacje E.12, E.13, E.14

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788328318410
ISBN: 978-83-2831-841-0
Data: 2016-05-25
Cena wydawcy: 37.95 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Technik informatyk nie jest zwykłym użytkownikiem komputera. Jeśli uczeń wybiera szkołę o takim profilu, z czasem staje się prawdziwym komputerowym specem.

Jeżeli Twoja nauka w zakresie danej kwalifikacji w technikum dobiega końca, najwyższy czas pomyśleć o egzaminie potwierdzającym uzyskanie kompetencji zawodowych i niezbędnej wiedzy w specjalizacji technik informatyk. Gdy sięgniesz pamięcią do wszystkich złożonych i trudnych zagadnień, które składają się na Twoje kwalifikacje, możesz poczuć się odrobinę niepewnie. Jednak kompendium Jak zdać egzamin zawodowy w technikum informatycznym?
Kwalifikacje E.12, E.13, E.14, opracowane przez doświadczonego nauczyciela przedmiotów informatycznych, egzaminatora, autora podręczników oraz twórcę zestawów egzaminacyjnych, pozwoli Ci doskonale przygotować się do Twojego najważniejszego sprawdzianu.

Dzięki trzem arkuszom zadań przeznaczonych dla każdej z kwalifikacji poznasz na wyrywki wszystkie zagadnienia egzaminacyjne. Znajdziesz tu mnóstwo doskonałych zadań pisemnych oraz praktycznych wraz z odpowiedziami. Analiza treści zadań oraz duża dawka dodatkowej wiedzy informatycznej ułatwią Ci rozwiązywanie analogicznych zestawów egzaminacyjnych oraz otrzymanie satysfakcjonującej oceny na dyplomie. Dowiesz się także więcej na temat samego procesu tworzenia zestawów egzaminacyjnych, procedur przeprowadzania egzaminu, składu komisji egzaminacyjnej oraz kompetencji poszczególnych jej członków. To na pewno pozwoli Ci odzyskać spokój ducha, niezbędny do nauki.

Adresatami tej publikacji mogą być również nauczyciele i wykładowcy przygotowujący uczniów do egzaminu. Kompendium zawiera m.in. wskazówki dotyczące tego, jak radzić sobie z procedurą przygotowania stanowisk do egzaminu pisemnego i praktycznego.

Technik Informatyk to wysokiej jakości kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.

W skład zestawu Technik Informatyk wchodzą także:
- Kwalifikacja E.12. Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk
- Kwalifikacja E.13. Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk
- Kwalifikacja E.14. Tworzenie stron internetowych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 1
- Kwalifikacja E.14. Tworzenie baz danych oraz administrowanie bazami. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 2
- Kwalifikacja E.14. Tworzenie baz danych oraz administrowanie bazami. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk. Część 3
Niniejsze kompendium, podręczniki oraz inne pomoce naukowe należące do tej serii zostały opracowane z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z zadaniami dtawianymi przez współczesną informatykę. Według nowych przepisów, aby otrzymać dyplom w zawodzie technik informatyk, należy potwierdzić trzy kwalifikacje - to niewątpliwe wyzwanie zarówno dla adeptów nauki o komputerach, jak i dla ich pedagogów. Ta książka pozwoli przygotować się do egzaminów oraz uzyskać wiedzę i umiejętności przydatne w przyszłej pracy.

Podręcznik „Jak zdać egzamin zawodowy w technikum informatycznym? Kwalifikacje E.12, E.13, E.14” - oprawa miękka - Wydawca: Helion.