pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

English for Business Professionals

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 476 s.
Wymiar: 195x265 mm
EAN: 9788325575168
ISBN: 978-83-2557-516-8
Data: 2016-03-15
115.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Podręcznik English for Business Professionals ma charakter wielowymiarowy i umożliwia przyswajanie terminologii specjalistycznej w kontekście różnych dziedzin biznesu. Zawarty w nim materiał koncentruje się na zagadnieniach z obszaru ekonomii, finansów, księgowości, bankowości, prawa, zarządzania zasobami ludzkimi, technologii informacyjnych, logistyki i spedycji, marketingu, PR i mediów społecznościowych czy administracji. Podręcznik adresowany jest do pracowników wykorzystujących język angielski na co dzień w sytuacjach zawodowych oraz studentów przygotowujących się do pracy w środowisku międzynarodowym.

Podręcznik English for Business Professionals:
- odzwierciedla dynamiczny rozwój języka angielskiego, związany z postępem w wielu dziedzinach biznesu
- umożliwia kompleksowe rozwijanie wszystkich umiejętności językowych,
- prezentuje terminologię specjalistyczną w kontekście branżowym,
- łączy w sobie różnorodność materiału językowego z nowoczesną formą prezentacji,
- odpowiada na potrzeby obecnych i przyszłych specjalistów, posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, min. B1 według skali Rady Europy.

Podręcznik może być wykorzystywany na specjalistycznych kursach języka angielskiego (jako baza na kursach Business English i materiał dodatkowy na kursach Legal, Financial, HR, IT, Marketing, Office English czy English for logistics) w firmach, na lektoratach szkół wyższych oraz w szkołach językowych.

Podręcznik „English for Business Professionals” - oprawa miękka - Wydawca: C H Beck. Cena 115.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.