pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Bliżej słowa. Klasa 3. Gimnazjum. Zeszyt ćwiczeń cz. 1

autor:

Ewa Horwath

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 978830213303954
ISBN: 978-83-0213-303-9
Data: 2013-06-20
27.41 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis podręcznika:

Nowy zeszyt ćwiczeń do języka polskiego w wersji papierowej oraz elektronicznej na WSi Pnet.pl to najlepszy sposób na skuteczne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. Zeszyt jest ściśle związany z podręcznikiem i zawiera zadania typu egzaminacyjnego odnoszące się do konkretnych wymagań podstawy programowej.

Zeszyt ćwiczeń Bliżej słowa. Klasa 3. Część 1, podobnie jak podręcznik, jest podzielony na działy tematyczne: Szukać odpowiedzi Poszukiwać wzoru Mieć czas na refleksję W drukowanym zeszycie ćwiczeń znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji zeszytu na WSi Pet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSi Pnet.pl można - w trybie treningu - rozwiązywać ćwiczenia online. System sprawdzi je automatycznie, a wynik będzie dostępny od razu. Dzięki zeszytom ćwiczeń w wersji papierowej i elektronicznej przygotowanie do lekcji, odrabianie pracy domowej, powtórki przed sprawdzianami stają się łatwiejsze. Nowe zeszyty ćwiczeń motywują do systematycznej pracy i poprawiania wyników, czyli nauka staje się bardziej skuteczna.

Podręcznik „Bliżej słowa. Klasa 3. Gimnazjum. Zeszyt ćwiczeń cz. 1” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 27.41 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]