pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Angielski Konwersacje dla początkujących+ (A2-B1)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788366384989
ISBN: 978-83-6638-498-9
Data: 2023-02-06
43.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Mierzysz się z żywym językiem angielskim w codziennych sytuacjach Rzetelnie przygotowujesz się do zajęć, ale - gdy masz coś powiedzieć po angielsku - milkniesz ze stresu A może brak Ci pewności siebie, mimo że na zajęciach wszystko wydaje się proste; nauczyciel mówi powoli, używa prostych struktur gramatycznych i przystępnego słownictwa, a w grupie otaczają Cię znajome twarze
Dobrze wiesz, że w prawdziwym życiu nigdy nie jest tak łatwo. Ludzie rozmawiają szybko, niewyraźnie i stosują skomplikowane konstrukcje. Brzmienie języka różni się w zależności od kraju, z jakiego pochodzi jego użytkownik.

Rozumiemy Twoje bolączki. Kluczem do komunikacji jest zrozumienie rozmówcy. Właśnie dlatego mówimy: nie poddawaj się i sięgnij po naszą książkę! Znajdziesz w niej aż 120 przeróżnych konwersacji i scenek sytuacyjnych wraz z ćwiczeniami, dzięki którym szybko rozwiniesz umiejętność rozumienia ze słuchu i przygotujesz się na prawdziwe sytuacje i rozmowy.

W każdym rozdziale odkryjesz nowe zasoby słownictwa, gramatyki, praktyczne porady oraz ciekawostki językowe. Osłuchaj się z amerykańskim i angielskim akcentem oraz naucz się poprawnie konstruować odpowiedzi. Stań twarzą w twarz z osobą anglojęzyczną i pożegnaj niepotrzebny stres. Zacznij ćwiczyć razem z nami!
Książka Angielski. Konwersacje dla początkujących (A2-B1) to:
- 120 codziennych konwersacji i tematów dyskusji,
- 1000 przydatnych słów, konstrukcji oraz zagadnień gramatycznych na poziomie A2-B1,
- 1500 pytań sprawdzających rozumienie ze słuchu wraz odpowiedziami,
- nagrania mp3 w brytyjskiej i amerykańskiej odmianie języka angielskiego,
- praktyczny kurs angielskiego, dzięki któremu się wreszcie rozgadasz!

Podręcznik „Angielski Konwersacje dla początkujących+ (A2-B1)” - oprawa miękka - Wydawca: Preston Publishing. Cena 43.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.