pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Angielski. 120 Konwersacji. Słuchaj, ćwicz i rozmawiaj

Dane szczegółowe:
Wydawca: Preston Publishing
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788366384453
ISBN: 978-83-66384-45-3
Data: 2020-12-23
Cena wydawcy: 42.03 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:


Mierzysz się z żywym językiem angielskim w codziennych sytuacjach? Rzetelnie przygotowujesz się do zajęć, ale – gdy masz coś powiedzieć po angielsku – milkniesz ze stresu? A może brak Ci pewności siebie, mimo że na lektoracie wszystko wydaje się proste; nauczyciel mówi powoli, używa prostych struktur gramatycznych i przystępnego słownictwa, a w grupie otaczają Cię znajome twarze?
Dobrze wiesz, że w prawdziwym życiu nigdy nie jest tak łatwo. Ludzie rozmawiają szybko, niewyraźnie i stosują skomplikowane konstrukcje. Brzmienie języka różni się w zależności od kraju, z jakiego pochodzi jego użytkownik.

Rozumiemy Twoje bolączki. Właśnie dlatego mówimy: nie poddawaj się i sięgnij po naszą książkę! Znajdziesz w niej aż 120 przeróżnych konwersacji, dzięki którym szybko rozwiniesz umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia. W każdym rozdziale odkryjesz nowe zasoby słownictwa, gramatyki, praktyczne porady oraz ciekawostki językowe. Osłuchaj się z amerykańskim i angielskim akcentem oraz naucz się poprawnie konstruować odpowiedzi. Stań twarzą w twarz z osobą anglojęzyczną i pożegnaj niepotrzebny stres. Zacznij ćwiczyć razem z nami!
Książka Angielski. 120 konwersacji to:
120 codziennych konwersacji i tematów dyskusji,
1000 przydatnych słów, konstrukcji oraz zagadnień gramatycznych,
1500 pytań do tekstów wraz odpowiedziami,
nagrania mp3 w brytyjskiej i amerykańskiej odmianie języka angielskiego,praktyczny kurs angielskiego, dzięki któremu się rozgadasz!

Podręcznik „Angielski. 120 Konwersacji. Słuchaj, ćwicz i rozmawiaj” - oprawa Miękka - Wydawca: Preston Publishing.