pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Rosnąc w siłę. Rozpoznanie. Zmagania. Rewolucja
muzyka:

Rosnąc w siłę. Rozpoznanie. Zmagania. Rewolucja

autor:

Brene Brown

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: LAURUM
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: CD
Ilość nośników: 1
EAN: 9788380874671
Data: 2016-11-24
28.10  39.90  11.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Brené Brown zapoczątkowała globalną debatę na temat odwagi, wrażliwości, wstydu i poczucia własnej wartości. Autorka ujawniła głęboką prawdę: wrażliwość, czyli gotowość do odsłonięcia się i bycia widzianym bez gwarancji wyniku - jest jedyną drogą do głębszej miłości, silniejszego poczucia przynależności, większej kreatywności i radości. Niemniej życie z odwagą nie zawsze jest łatwe. Potknięcia i upadki są nieuchronne.

To właśnie powstawanie po upadkach jest niniejszej książki Brown. Autorka zadała sobie pytanie: "Co wspólnego mają ze sobą osoby żyjące w trwałych, pełnych miłości związkach, liderzy pielęgnujący kreatywność podwładnych, artyści dbający o innowacyjność i duchowni prowadzący ludzi poprzez wiarę i tajemnicę"? Odpowiedź była jednoznaczna: wszyscy oni doceniają siłę emocji i nie boją się dyskomfortu.

Zagłębianie się w historiach o zranieniu może się wydawać niebezpiecznym przedsięwzięciem. Proces odzyskiwania gruntu pod nogami w ogniu trudnych zmagań jest jednak sprawdzianem odwagi i kuźnią wartości. Nasze opowieści o życiowej walce mogą być bardzo poważne, jak w przypadku utraty pracy albo zakończenia długotrwałego związku uczuciowego, albo mieć nieco mniejszy ciężar gatunkowy, jak w przypadku konfliktu z przyjacielem albo kolegą. Bez względu na wagę i okoliczności zdarzenia, proces powstawania po upadku wygląda zawsze tak samo: musimy dokonać rozrachunku z własnymi emocjami i wywołać w sobie zaciekawienie tym, co czujemy; stoczyć walkę i dotrzeć do miejsca prawdy; a następnie stosować ten proces każdego dnia, dopóki nie wejdzie nam w nawyk i nie wywoła rewolucji w naszym życiu. Powstawanie z siłą po upadku to sposób kultywowania życia pełną piersią. Brown uważa, że jest to proces, który staje się dla nas źródłem największej wiedzy o nas samych.

Muzyka „Rosnąc w siłę. Rozpoznanie. Zmagania. Rewolucja” - oprawa CD - Wytwórnia: LAURUM. Cena 28.10 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Brené Brown - autor m.in.:
Produkty podobne:
Randkowe dylematy. Romantyczna - okładka książki

Randkowe dylematy. Romantyczna rewolucja...

Rachel Gardner, Andre Defope
Psychopatologia - okładka książki

Psychopatologia

Martin E.P. Seligman, Elaine F. Walker, David L. Rosenhan