pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Day1 Homeworld Desert of Kharak

Dane szczegółowe:
Producent: techland
EAN: 5902385106672
Data: 2018-12-19
pozycja niedostępna

Opis Gry/Programu:

W POSZUKIWANIU OJCZYSTEJ PLANETY, MUSISZ ZGŁĘBIĆ SEKRETY PUSTYNI!
Homeworld: Deserts of Kharak to naziemny RTS, prequele legendarnego Homeworld i Homeworld 2! Zbierz flotę i poprowadź ją do zwycięstwa na ruchomych piaskach Kharak. Nowa super produkcja twórców Homeworld i Company of Heroes przenosi graczy na pustynie Kharak, gdzie niebezpieczeństwo czai się za każdą wydmą.

-Na Kharak odkryto tajemnicze źródło energii ukryte głęboko na pustyni. Poznaj historię Rachel SJet, oficera naukowego stojącego na czele śmiałej wyprawy w poszukiwaniu źródeł tajemniczego sygnału. Ekspedycji. która może okazać się ratunkiem lub zagładą wszystkich plemion Kharak.

-Przejmij kontrolę nad flotą potężnych pojazdów - od zręcznych i lekkich pojazdów bojowych, aż po masywne, ciężkie krążowniki. Armada zbudowana, aby podbić pustynię!
-Walcz na rozległych mapach pośród morza wydm, głębokich kraterów i zdradzieckich kanionów - odwzorowanych z niebywałą dbałością o detale i na niespotykaną dotąd skalę.

-Zdobądź przewagę w walce korzystaj z ukształtowania terenu! Rozmieść jednostki na wzniesieniach, organizuj zasadzki wzdłuż linii wydm, odetnij wrogim jednostkom drogę ucieczki w kanionach. Wybierz odpowiednią taktykę, atakując linie zaopatrzenia lub jednostki bojowe wroga.

-Twoje szanse na przetrwanie zależą od doboru odpowiednich jednostek, rozwagi w zarządzaniu zasobami i rozwoju nowych technologii.

-Prowadź zaciekłe pojedynki online z przyjaciółmi w walce o dominację i władzę nad pustyniami Kharak!

Gra/Program „Day1 Homeworld Desert of Kharak” - oprawa Pudełko DVD - Producent: techland.