pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Necropolis Brutal Edition

Dane szczegółowe:
Producent: techland
EAN: 5902385106603
Data: 2018-12-20
20.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis Gry/Programu:

Diaboliczna krypta czeka!
Staw czoła swemu przeznaczeniu w dynamicznej i uzależniającej grze akcji. Poznaj tajemnicę szalonego arcymaga Abraxisa, przemierzając przez nieustannie zmieniający się, śmiertelnie niebezpieczny labirynt NECROPOLIS. Zbierz drużynę śmiałków lub walcz w pojedynkę. Udaj się w heroiczną podróż, zagłębiając się coraz głębiej  w otchłaniach plugawego lochu. Walcz o przetrwanie, buduj  i odkrywaj nowe sekrety. Czy odnajdziesz wyjście?
NECROPOLIS: BRUTAL EDITION to wzbogacona wersja gry z nową, grywalną klasą postaci
The Brute i zupełnie nową mapą The Black Forest.

Cechy gry:
NECROPOLIS to proceduralnie generowany, wyjątkowo mroczny świat. Śmierć w tej krainie to zaledwie początek, a każda rozgrywka jest zawsze inna!
Zmierz się z hordami demonów, ich jedynym celem jest Twoja śmierć. Opanuj potęgę mrocznych mocy i antycznych run, kiedy inne środki zawiodą sięgnij po rozwiązania siłowe - topór i miecz!
Walcz u boku przyjaciół w rozgrywce do 4 graczy. Wspólnie odkryjecie nowe zadnia, łupy i przeciwników. Zostań najpotężniejszym łotrem jaki przemierzał NECROPOLIS!

Gra/Program „Necropolis Brutal Edition” - oprawa Pudełko DVD - Producent: techland. Cena 20.31 zł. Zapraszamy na zakupy!