pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Multimedia »
»
Akademia Umysłu SENIOR
Gra/Program:

Akademia Umysłu SENIOR

Dane szczegółowe:
Producent: Formsoft
EAN: 5907799072322
Data: 2018-07-02
Cena wydawcy: 147.00 złpozycja niedostępna

Akademia Umysłu SENIOR - opis Gry/Programu:

Zestaw do samodzielnych ćwiczeń pamięci i koncentracji w domu lub w asyście trenera. Jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie treningami pamięci.

Oferta skierowana jest do:
- seniorów, którzy pragną jak najdłużej zachować sprawność umysłu oraz chcą zapobiegać zanikom pamięci w przyszłości;
- osób już zmagających się z problemami z pamięcią, a także ich rodzin i opiekunów.

W skład pakietu wchodzą następujące materiały:
- 100 skutecznych MULTIMEDIALNYCH ĆWICZEŃ rozwijających pamięć i koncentrację. Są to specjalnie zaprojektowane ćwiczenia umysłu w formie gier logicznych. Do wybory wiele opcji i ustawień poziomu trudności, pozwalających na dostosowanie ćwiczenia do możliwości i umiejętności seniora.

- PORADNIK: Ćwiczenia umysłu dla seniorów z wykorzystaniem programów Akademia Umysłu? SENIOR wraz z PLANAMI TRENINGOWYMI. Napisany przez doświadczonych psychologów, tłumaczy nie tylko zjawiska zachodzące w mózgu dojrzałego człowieka, ale również dostarcza wielu konkretnych przykładów, jak na co dzień nawet poprzez drobne zmiany nawyków pobudzać nasze szare komórki do aktywności.

Choć dostępnych jest wiele metod i technik ćwiczenia pamięci, to właśnie Akademia Umysłu? Senior wykorzystuje nowe technologie do zwiększenia skuteczności treningów. Podczas ćwiczeń postępy seniora są stale monitorowane i na tej podstawie program automatycznie dobiera niższy bądź wyższy poziom. Ponadto użytkownik jednocześnie ćwiczy refleks i umiejętność błyskawicznego, logicznego myślenia oraz szybkość podejmowania decyzji.

Zestaw Akademia Umysłu? Senior jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą jak najdłużej cieszyć się dobra pamięcią.

Wymagania sprzętowe: Windows 7/8/10/ CPU 1,5 GHz, RAM 1 GB

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze "Akademia Umysłu SENIOR"
Produkty podobne:
Angielski. Kurs dla seniorów. Pakiet - pudełko programu
Angielski. Kurs dla seniorów. Pakiet multimedialny.... Alisa Mitchel Masiejczyk, Anna Laskowska