pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Multimedia »
»
Akademia Umysłu JUNIOR pol.-ang. Zestaw dwóch części
Gra/Program:

Akademia Umysłu JUNIOR pol.-ang. Zestaw dwóch części

Dane szczegółowe:
Producent: Formsoft
EAN: 5907799072735
Data: 2016-11-24
Cena wydawcy: 59.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
pudełko programu - Edukacja dla klasy 1
Edukacja dla klasy 1 37.11 zł pozycja dostępna!
pudełko programu - Szkoła Tańca Hip Hop Junior
Szkoła Tańca Hip Hop Junior 28.24 zł pozycja dostępna!
pudełko programu - Mała Akademia - Zerówka i Klasa
Mała Akademia - Zerówka i Klasa 1 37.11 zł pozycja dostępna!
pudełko programu - Umiem czytać
Umiem czytać 136.30 zł pozycja dostępna!

Niezwykłe gry edukacyjne ćwiczące pamięć i koncentrację w nowej dwujęzycznej odsłonie w wyjątkowym zestawie MIX (dwóch części). To fantastyczna nauka i zabawa w jednym! Ofiarując je dziecku umożliwiasz mu lepszy rozwój.

Seria przeznaczona dla dzieci w wieku 5-9 lat. Dzięki lektorowi Twój malec odbędzie edukacyjną podróż i z lekkością i entuzjazmem pozna otaczający świat i co najważniejsze od razu w DWÓCH JĘZYKACH.

Ćwiczenia zawierają elementy edukacyjne, a dziecko przez zabawę poznaje rzeczy ciekawe i przydatne na co dzień. Dodatkową zaletą są ćwiczenia ruchowe (!). Gdy program uzna, że dziecko zbyt długo siedzi przed komputerem, automatycznie uruchamia animowanego ludzika, który zachęca do krótkiej gimnastyki.

Wszystkie przyciski i polecenia są czytane przez lektorkę - sympatyczną tablicę Tabi. Dzięki temu z programu mogą korzystać dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać.

Seria została wyróżniona w kategorii multimedia w XI edycji konkursu "Świat Przyjazny Dziecku" organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, doceniona przez wielu rodziców oraz blogerów.

Poszczególne części są osadzone w różnych sceneriach i fabułach.

Część ZIMA nawiązuje do świątecznego, noworocznego, zimowego klimatu. Zawiera 20 ćwiczeń stymulujących rozwój intelektualny, każde o stopniowanej trudności. Początkowe poziomy są bardzo łatwe, a sukcesy, pochwały, nagrody i niespodzianki zachęcają dziecko do zmierzenia się z trudniejszymi zadaniami.

W części WIOSNA dzieci znajdą propozycję nowych, skutecznych ćwiczeń edukacyjnych związanych z wiosennymi zajęciami i wielkanocnymi zwyczajami, np. rozpoznawanie sylwetek ptaków, budzenie zwierząt z zimowego snu, rozpoznawanie gatunków zwierząt chronionych w Polsce, topienie Marzanny, czy poszukiwanie pisanek ukrytych w ogródku.

Część LATO nawiązuje sportowego, letniego klimatu i stanowi idealną, wakacyjna rozrywkę. Ćwiczenia zawierają elementy edukacyjne, np. rozpoznawanie gwiazdozbiorów, gatunków zbóż, motyli i kwiatów, odległości miast Polski, flagi krajów.

Część JESIEŃ zawiera 20 pomysłowych ćwiczeń edukacyjnych związanych z jesiennymi zajęciami: dzieci będą zbierać grzyby, rozpoznawać określone odmiany owoców w sadzie, układać ludziki z kasztanów i żołędzi, projektować wzory na szaliku, odróżniać jesienne liście

Gra/Program „Akademia Umysłu JUNIOR pol.-ang. Zestaw dwóch części” - oprawa twarda - Producent: Formsoft.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]