pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Szkoła Tańca Hip Hop Junior

Dane szczegółowe:
Producent: L.K. Avalon
EAN: 5907595772044
Data: 2014-09-11
32.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis Gry/Programu:

Tego nie znajdziesz nigdzie indziej: nietypowe, ale łatwe do opanowania kroki oraz figury uczynią Cię numerem 1 na każdej imprezie.

profesjonalna realizacja dynamiczne figury i układ szybkie efekty nauki Talent już masz! Wystarczy odrobinę wysiłku i wiary w siebie, aby zadziwić świat. Pomoże Ci w tym Szkoła Tańca Hip-Hop Junior - kurs przeznaczony dla początkujących adeptów tańca Hip-Hop.

Wszystko dokładnie pokazane i objaśnione. Dla ułatwienia, każdy układ podzielony został na poszczególne figury. Każdą z figur można zobaczyć w wykonaniu solowym lub grupowym, w tempie normalnym lub spowolnionym. Możesz też włączyć rozliczanie rytmu oraz obejrzeć pokaz w mistrzowskim wykonaniu.

Kurs przygotowany został przez Akademię Talent - polską grupę taneczną na co dzień występującą na liczących się imprezach, pokazach i konkursach. Dziewczyny z Gdańska po prostu wiedzą jak to się robi! HIP-HOP Junior to przyjemność tańca i błyskawiczne efekty! Od dziś TY wyznaczasz styl zostań numerem 1 na parkiecie W opakowaniu znajduje się kurs w dwóch wersjach: - telewizyjnej - do użycia w filmowych odtwarzaczach DVD - komputerowej - do uruchomienia na komputerach klasy PC z procesorem 1 GHz lub szybszym, wyposażonych w napęd DVD oraz system Windows XP/Vista/7/8

Gra/Program „Szkoła Tańca Hip Hop Junior” - oprawa CD - Producent: L.K. Avalon. Cena 32.12 zł. Zapraszamy na zakupy!