pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Życie po śmierci. Jak bez lęku przejść na drugą stronę
Tytuł książki:

Życie po śmierci. Jak bez lęku przejść na drugą stronę

Autor książki:

Deepak Chopra

Dane szczegółowe:
Wydawca: MEDIUM
Rok wyd.: 2008
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788387025762
ISBN: 978-83-8702-576-2
Data: 2014-07-22
22.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni
W swojej nowej książce Deepak Chopra stara się odpowiedzieć na odwieczne pytanie człowieka: co dzieje się z nami po śmierci I twierdzi - odwołując się do wielu dowodów, najnowszych odkryć naukowych oraz wielkich tradycji religijnych - że na końcu naszego życia wkraczamy w nowy etap tej samej duchowej podróży, w której jesteśmy obecnie. Jest to w istocie fascynująca podróż na wiele poziomów świadomości.

Płynie stąd najdonioślejsze przesłanie: rozumiejąc istotę tej podróży, możemy bez lęku przejść na drugą stronę, a to, kogo spotkamy w życiu po śmierci, i czego doświadczymy, będzie odzwierciedleniem naszych obecnych przekonań, oczekiwań i poziomu naszej świadomości. Tutaj i teraz kształtujemy to, co wydarzy się w życiu po śmierci.

Przybliżając życie po śmierci do chwili obecnej, Deepak Chopra otwiera przed nami ogromne nowe, twórcze perspektywy. A kiedy pojmiemy, że to wszystko jest jedną rzeczywistością, odrzucimy nasze irracjonalne lęki i zyskamy niezwykłe poczucie własnej wewnętrznej mocy.

Książka "Życie po śmierci. Jak bez lęku przejść na drugą stronę" - Deepak Chopra - oprawa miękka - Wydawnictwo MEDIUM. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2008 r. Cena 22.80 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Deepak Chopra - autor m.in.:
Produkty podobne:
Wolność od znanego - okładka książki

Wolność od znanego

Joseph S. Benner
Los barwą malowany - okładka książki

Los barwą malowany

Andrzej Bednarz
Trzy pytania. Odkryj wewnętrzną - okładka książki

Trzy pytania. Odkryj wewnętrzną siłę

Don Miguel Ruiz, Barbara Emrys