pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Twoje życie na ziemi jest twoim życiem w zaświat.

Autor książki:

Gabriele

Dane szczegółowe:
Wydawca: Stowarzyszenie Gabriele-Wydawnictwo Słowo
Rok wyd.: 2001
Oprawa: miękka
Ilość stron: 101 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788391192924
ISBN: 978-83-9119-292-4
Data: 2021-02-08
14.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Lęk przed śmiercią? Jak to będzie potem? Obawa przed śmiercią zanika, kiedy uświadomimy sobie kosmiczne wymiary życia. Ta książka daje nam wgląd w nieznaną dotychczas duchową wiedzę: Okres życia i okres śmierci człowieka - Co się dzieje, kiedy ciało umiera? - Droga duszy do odpowiadających jej obszarów w zaświatach - My sami stwarzamy sobie niebo lub piekło - Jakie inne dusze będą tam przebywać razem z nami? - Co możemy dzisiaj uczynić, aby w zaświatach było nam lepiej?
Życie na ziemi i życie w zaświatach to tylko określenia, które wskazują człowiekowi, że istnieje tu i tam i że nasze życie przebiega dalej w obszarach niematerialnych, niewidocznych dla naszego ludzkiego oka. Zależnie od punktu widzenia to tu lub tam jest zawsze tu. Ludzie, którzy wierzą w życie po śmierci, mówią o duszy, że po śmierci fizycznego ciała ona nadal żyje w zaświatach. Po śmierci ciała, kiedy dusza znajduje się w niematerialnych obszarach, odczuwa, że to, co było dla niej jako człowieka tam, teraz jest tu. Materialne obszary, materialny kosmos określa ona wówczas jako zaświaty, gdyż one znajdują się wtedy poza obrębem jej życia.
Nasza dusza przez umieranie nie staje się ani bardziej zamroczona, ani bardziej świetlista. Życie przebiega dalej; pozostajemy tacy sami - tylko że w zaświatach jest duszy znacznie trudniej uwolnić się od obciążeń. Obszary zaświatów są dla duszy tak samo rzeczywistością, jak materia, ziemia dla człowieka. Istnieją tam świetliste, subtelne światy o krajobrazach, których kolory mają urok wspaniałej harmonii i symfonii - ale również ponure połacie cierpienia i wewnętrznej rozpaczy.
Każdy człowiek - poprzez swoje myślenie, odczuwanie, chcenie, mówienie i postępowanie - sam decyduje o tym, czy zaświaty będą dla niego niebem czy też piekłem. Kto z dobrym wynkiem skończy szkołę życia na ziemi, spełniając boskie prawa, ten już na tym świecie zapewnił sobie jasne i pogodne życie w zaświatach.
 

Książka "Twoje życie na ziemi jest twoim życiem w zaświat." - Gabriele - oprawa miękka - Wydawnictwo Stowarzyszenie Gabriele- Słowo. Książka posiada 101 stron i została wydana w 2001 r. Cena 14.03 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]