pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zwierzę - Człowiek. Kto jest więcej wart?

Autor książki:

Gabriele

Dane szczegółowe:
Wydawca: Stowarzyszenie Gabriele-Wydawnictwo Słowo
Rok wyd.: 1998
Oprawa: miękka
Ilość stron: 124 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788390266558
ISBN: 978-83-9026-655-8
Data: 2019-01-25
Cena wydawcy: 9.13 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Liobani, czysta istota z niebios, objawia nieznane dotąd fakty na temat życia wewnętrznego zwierząt. Ta niezwykła książka o zwierzętach, wyjaśnia m.in. powstanie form życia przyrody i mówi o działających wszędzie podstawowych duchowych zasadach. Czytelnik dowiaduje się o tym, jak przebiega komunikacja pomiędzy zwierzętami i duchowymi istotami, o możliwościach komunikacji pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem, o tym co przebiega, kiedy zwierzę atakuje człowieka; otrzymuje też cenne wskazówki dotyczące właściwego obchodzenia się ze zwierzętami, żywienia ich i kształtowania przebiegu ich dnia.
Ta książka ukazuje stosunek człowieka do zwierząt w zupełnie nowym świetle. Czy uwierzyłbyś, że Twój ulubiony pies lub kot dokładnie wie, jak Ty się czujesz i odpowiednio do tego reaguje, i że to, jak żyjesz i myślisz, może na niego wywierać wpływ? Co naprawdę przebiega, kiedy zwierzę atakuje człowieka: Czy naprawdę jest to dzikie zwierzę, które trzeba trzymać na łańcuchu, czy też człowiek, którego emanację zwierzę odbiera w węchowych obrazach, ma też w tym udział? To są zupełnie nowe punkty widzenia, które pomagają nam żyć razem ze zwierzętami bardziej świadomie i w prawdziwej wspólnocie.
Na podstawie wielu cennych wskazówek uczymy się podejmować pozytywną i głęboką komunikację z naszymi braćmi mniejszymi - komunikację, która nie tylko sprawia im głęboką radość, lecz i nas samych niezmiernie wzbogaca. Stopniowo uświadamia nam się, że zwierzęta, rośliny i minerały - cała przyroda - są częścią nas samych, że pragną nam służyć, kiedy we właściwy sposób podejmujemy z nimi komunikację i ich nie wykorzystujemy. Pod tym względem człowiek ponosi wielką odpowiedzialność, gdyż przenosi swój osobisty sposób myślenia i chcenia i swoje wyobrażenia na cały świat zwierząt i wypacza ich pierwotną naturę. Z drugiej strony jest też w naszej mocy przez nasze postępowanie spowodować zmiany na lepsze!
Książka ta pokazuje nam, jak możemy żyć w głębokiej i ofiarnej łączności z naszymi braćmi mniejszymi, tak aby mogli oni z nami i u nas czuć się dobrze. Przeznaczona jest nie tylko dla miłośników zwierząt, lecz również dla ludzi, którzy pragną osiągnąć głęboką łączność z całą przyrodą.

Książka "Zwierzę - Człowiek. Kto jest więcej wart?" - Gabriele - oprawa miękka - Wydawnictwo Stowarzyszenie Gabriele- Słowo. Książka posiada 124 stron i została wydana w 1998 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]