pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zrozumieć uczucia i emocje. Od utrapienia do ukojenia

Autor książki:

Andrew Fuller, Sam Fuller

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zwierciadło
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381322683
ISBN: 978-83-8132-268-3
Data: 2022-07-08
29.13  44.90  15.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Skąd biorą się uczucia Czym są emocje Jak je odczytać i zrozumieć u siebie i innych Uczucia i emocje to najgłębszy i najstarszy język komunikacji międzyludzkiej, a ich wyrażanie lub tłumienie to drogowskazy wskazujące nam, czego naprawdę potrzebujemy. Andrew Fuller szczegółowo analizuje najczęstsze rodzaje uczuć i emocji i wyjaśnia, jak je wykorzystać dla własnego dobra, zamiast pozwolić im negatywnie wpływać na nasze życie. Z poradnika możesz dowiedzieć się m.in. jak:

> odróżniać osoby szczere od fałszywych

> dostrzegać, kto naprawdę cię pragnie

> trafniej interpretować zachowania własne i innych

> dostrzegać zmiany nastroju i łagodzić zmartwienia

> reagować w bardziej pozytywny sposób w momentach gniewu lub konfliktów

> powtarzać chwile pełne szczęścia, inspiracji i kreatywności

Aby utrzymać równowagę emocjonalną i zadbać o zdrowie psychiczne, warto mieć świadomość zmian, jakie zachodzą w naszych uczuciach i emocjach. Pozwala to spojrzeć z pewnej perspektywy na własne życie i na to, jak chcemy je wykorzystać i świadomie kształtować. Andrew Fuller Jest psychologiem klinicznym i terapeutą rodzinnym na wydziale psychiatrii, uczenia się i rozwoju edukacyjnego na Uniwersytecie w Melbourne. Jest także głównym konsultantem narodowej strategii zapobiegania narkomanii REDI. Jako psycholog kliniczny współpracuje z wieloma szkołami i społecznościami w Australii i na całym świecie, specjalizując się w dobrostanie młodych ludzi i ich rodzin. Autor kilkunastu książek. Mieszka w Melbourne.

Książka "Zrozumieć uczucia i emocje. Od utrapienia do ukojenia" - Andrew Fuller, Sam Fuller - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zwierciadło. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]