pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zraniony pianista

Autor książki:

Maria Ernestam

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365740038
ISBN: 978-83-6574-003-8
Data: 2018-11-28
26.41 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wciągająca opowieść o tym, że życie nie jest tylko splotem przypadkowych zdarzeń
Veronika i Marieke są przyjaciółkami od najmłodszych lat, ale spokojna Marieke zawsze pozostaje w cieniu charyzmatycznej Veroniki. Kiedy umiera Klara, ukochana ciotka Veroniki, kobiety wpadają w wir wydarzeń, które podważą ich przyjaźń i odmienią całe życie.

Przyjaciółki porządkują rzeczy Klary, w których znajdują tajemnicze zdjęcia z odległych miejsc. Wkrótce opuszczają zimny Sztokholm i ruszają śladem Klary, odwiedzając Malezję i San Francisco - miejsca, które miały szczególne znaczenie dla ciotki Veroniki.

Podczas podróży spotykają Jamesa, enigmatycznego i znanego pianistę, który budzi w nich prawdziwą fascynację. Przyjaciółki wikłają się w skomplikowaną relację, a rywalizacja między nimi prowadzi do tragicznego momentu, z którego nie będzie odwrotu.

Jaką przeszłość skrywa James i dlaczego Marieke ma wrażenie, że to wszystko wydarzyło się już wcześniej?
__
"Ta powieść dotyka bardzo głęboko. Autentycznie". - "Femina"
"Piękny opis związków, sekretów, nigdy niespełnionych marzeń i różnych ról, jakie odgrywamy w życiu". - "Kupé"
___
O autorce
Maria Ernestam - szwedzka pisarka i dziennikarka. Studiowała dziennikarstwo, literaturę angielską i matematykę i politologię. Wszechstronnie uzdolniona Maria ukończyła dwa uniwersytety w szwedzkim Uppsala i amerykańskim Kansas. Po studiach jedenaście lat mieszkała w niemieckim Frankfurcie nad Menem i pracowała jako korespondentka dla biznesowego czasopisma "Veckans affärer" oraz medycznego tygodnika "Dagens medicin". W 2005 roku napisała pierwszą książkę Caipirinha with Death. Jej kunszt porównywano do "Mistrza i Małgorzaty". Od tej pory, Ernestam regularnie wydaje thrillery, kryminały i opowiadania. Obecnie mieszka w Sztokholmie z mężem i dwójką dzieci.

Książka "Zraniony pianista" - Maria Ernestam - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.