pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zobacz ptaka. Opowieści po drodze

Autor książki:

Jacek Karczewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poznańskie
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
EAN: 9788367054201
ISBN: 978-83-6705-420-1
Data: 2021-11-23
36.92  54.90  17.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy wiesz, które dzieła światowej cywilizacji zostały napisane gęsim piórem Który ptak jest najgęściej opierzony, a który waży raptem tyle co dwie oliwki i to bez pestek ! I czy ptaki miewają kaca
Zobaczyć ptaka to pozornie łatwe, bo spotykamy ptaki niemal codziennie na naszej drodze do pracy, szkoły, sklepu. Mieszkają po sąsiedzku, widujemy je przy okazji spaceru w parku albo na wakacjach nad morzem. Ale czy naprawdę je widzimy Ta książka udowadnia, że każdy z nich jest czymś znacznie więcej niż tylko kulką pierza. Każdy ma swoją nieoczywistą, często zapomnianą już historię.
Z nową książką Jacka Karczewskiego zapraszamy Cię w podróż do ptasiego świata, drogą po meandrach historii naszych relacji z ptakami i Przyrodą. Spotkasz tu wielkich królów, dobre wróżki, szalonych bogów, zwykłych ludzi a przede wszystkim skrzydlatych bohaterów z krwi i kości. Po jej lekturze nigdy już nie spojrzysz w ten sam sposób na mijane wróble, szpaki, czy łabędzie. Być może do tej pory przezroczyste i bezosobowe, zaczną się materializować, nabierać znaczenia i podmiotowości. Będziesz je wreszcie widzieć.

Książka "Zobacz ptaka. Opowieści po drodze" - Jacek Karczewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Poznańskie. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r. Cena 36.92 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]