pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zmiany w systemie opieki nad dziećmi i młodzieżą. Perspektywa europejska....
Książki »
Tytuł książki:

Zmiany w systemie opieki nad dziećmi i młodzieżą. Perspektywa europejska. Seria: Biblioteka Pracownika Socjalnego

Autor książki:

Zofia W. Stelmaszuk

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK
Oprawa: miękka
Ilość stron: 246 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788371642661
ISBN: 978-83-7164-266-1
Data: 2006-05-11
Obniżka! 22.88  26.25  3.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zmiany w systemie opieki nad dziećmi i młodzieżą. Perspektywa europejska. Seria: Biblioteka Pracownika Socjalnego - opis książki:

Książka prezentuje dorobek konferencji "Kierunki zmian w opiece nad dzieckiem. Perspektywa europejska" poprzedzającej przekazanie zadań opieki nad dzieckiem do systemu pomocy społecznej. W opracowaniach przygotowanych przez polskich specjalistów i ekspertów European Scientific Association for Residential and Foster Care omówiono najbardziej znaczące tendencje w opiece nad dzieckiem w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Książka jest adresowana do wszystkich zaangażowanych we wdrażanie reformy systemu opieki, pracowników socjalnych, wychowawców i studentów specjalizujących się w opiece nad dzieckiem. W opracowaniach uwzględniono stan prawny z 1 stycznia 2001 r.

Książka "Zmiany w systemie opieki nad dziećmi i młodzieżą. Perspektywa europejska. Seria: Biblioteka Pracownika Socjalnego" - Zofia W. Stelmaszuk (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK. Cena 22.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]