pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zmiana. Co to znaczy, że trzeci wymiar odchodzi

Autor książki:

Jim Self, Roxane Burnett

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 310 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788364818417
ISBN: 978-83-6481-841-7
Data: 2016-05-18
45.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jesteśmy w trakcie wielkiej przemiany - ZMIANY, która przekształca i rozszerza nie tylko naszą świadomość, ale wpływa na każdy aspekt życia na Ziemi - na struktury polityczne, społeczne i ekonomiczne, środowisko, pogodę, na każdą instytucję, wszystkie wojny, na to jak postrzegamy swoje związki, pracę, na każdą myśl jaką myślimy i każde uczucie, które czujemy. Krótko mówiąc, stare nawyki myślenia, odczuwania i zachowania, które znamy jako trzeci wymiar właśnie odchodzą. Przenosimy się w czwarto- a potem w piąto-wymiarową świadomość i doświadczenie.

Choć to przejście jest bardzo ekscytujące, jednocześnie sprawia znaczne trudności wielu ludziom, którzy nagle doświadczają uczuć, sytuacji i emocji, co do których nie mają żadnych punktów odniesienia.

Ta książka wyjaśnia o co chodzi w Zmianie, dlaczego ona wydarza się właśnie teraz i jak na nas wpływa. Tłumaczy także czym są trzeci, czwarty i piąty wymiar oraz dlaczego one są obecnie sprawą najwyższej wagi w naszym życiu. Co więcej, dostarcza kilku prostych, a jednak potężnych narzędzi energetycznych, jakie już od jakiegoś czasu pomagają tysiącom ludzi płynnie przechodzić przez te bezprecedensowe zmiany bez lęku, wysiłku, napięcia i niepokoju, które były na ogół codziennym nawykiem naszego życia.

Książka "Zmiana. Co to znaczy, że trzeci wymiar odchodzi" - Jim Self, Roxane Burnett - oprawa miękka - Wydawnictwo Biały Wiatr. Książka posiada 310 stron i została wydana w 2015 r. Cena 45.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.