pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Uzdrawianie energią Chi
Tytuł książki:

Uzdrawianie energią Chi

Autor książki:

Hartmut Lohmann

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
EAN: 9788381713740
ISBN: 978-83-8171-374-0
Data: 2020-08-21
51.44  53.80  2.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Uzdrawianie energią Chi - Hartmut Lohmann - opis książki:

Energia Chi czym jest i jak wpływa na Twoje samopoczucie
Chi jest uniwersalną energią świadomości, która płynie w każdym człowieku, zwierzęciu i roślinie. To energia, którą czujemy, ale również jest to energia naszych uczuć. Chi może dymić i buchać jak ogień, ulatniać się jak powietrze i płynąć jak woda. Ma również dwa wyraźne bieguny jak siła elektromagnetyczna. Jako potencjał Chi jest niewyczerpane, bo nie poddaje się bezkresnej przestrzeni i nieprzemijającemu czasowi.
Energia życiowa, z której powstały Twoje czakry, blokady i uczucia
Im mocniej i jaśniej świeci Twoje Chi, tym lepsze jest Twoje samopoczucie i tym większy jest wpływ, jaki wywierasz na fizyczną rzeczywistość. Niestety, w drugą stronę działa to analogicznie. Jeśli przepełniają Cię negatywne uczucia, traumy i złe wspomnienia, stajesz się schorowany, a wszystkim wokół udziela się Twoje cierpienie. Dzięki tej publikacji odkryjesz, jaki związek ma energia Chi z Twoim stanem fizycznym i psychicznym. Dowiesz się, w jaki sposób usunąć blokady energetyczne, a tym samym pokonać lęki i holistycznie pokonać choroby związane ze stresem, takie jak depresja i alergie.
Dotknij i zrozum swoje uczucia!
Wskazówek udzieli Ci Hartmut Lohmann medium i uzdrowiciel, który od przeszło 10 lat stosuje energię Chi w swojej pracy terapeutycznej. Z jego pomocą nauczysz się dbać o zdrowie swojego ciała i duszy. Praktyczne ćwiczenia zawarte w tej publikacji nie tylko pozwolą Ci zrozumieć swoje uczucia, ale również ich dotknąć. Emocje objawią się w postaci energetycznych obiektów w przestrzeni, dzięki czemu łatwiej je zrozumiesz i ponownie zyskasz nad nimi kontrolę. A uzdrawiająca energia Chi stopniowo rozejdzie się po Twoim ciele, usuwając blokadę po blokadzie.
Jak kierować i uzdrawiać swoją energią Chi
Dzięki informacjom zawartym w tej książce odkryjesz, czym jest prawo rezonansu i w jaki sposób najprościej uformować kulę energii Chi (Chi Ball). Dowiesz się, w jakich czakrach ukrywają się negatywne uczucia np. zazdrość, która tłumiona jest w czakrze gardła. Praktyczne ćwiczenia i medytacje pozwolą Ci odblokować poszczególne czakry, zerwać z poczuciem winy, poradzić sobie z uczuciami i emocjami, które Tobą targają. Z ich pomocą odkryjesz również własne potrzeby, wyeliminujesz pierwotny strach, przywrócisz poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim wyleczysz wewnętrzne rany i krzywdy, których doznałeś.
Chi ta moc jest w Tobie!

Książka „Uzdrawianie energią Chi” - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2020 r. Cena 51.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Uzdrawianie energią Chi"
Produkty podobne:
Reiki. Odkryj moc zdrowia - okładka książki
Reiki. Odkryj moc zdrowia Marta Pyrchała-Zarzycka