pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zimowy ogród (kieszonkowe)

Autor książki:

Kristin Hannah

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381393454
ISBN: 978-83-8139-345-4
Data: 2021-10-05
Cena wydawcy: 10.14 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Poruszająca opowieść o tym, że czasem wystarczy otworzyć drzwi do przeszłości matki, aby odnaleźć własną przyszłość. Piękna historia miłosna i kameralny portret kobiet na życiowych rozdrożach.
Meredith i Nina Whitson są tak różne, jak tylko różne mogą być siostry. Jedna zajmuje się dziećmi i rodzinną firmą, druga wyruszyła w świat i została słynną fotoreporterką. Kiedy ich ukochany ojciec zapada na ciężką chorobę, obie trwają przy nim, razem z chłodną i pozbawioną uczuć matką. Przed śmiercią ojciec wymusza na żonie obietnicę: ma opowiedzieć córkom bajkę, którą rozpoczęła wiele lat temu i nigdy nie skończyła. Obie siostry są zaskoczone jej treścią: historią wielkiej miłości, która miała swój początek w mroźnym Leningradzie czasów drugiej wojny światowej, zaś finał na współczesnej Alasce. Nina obsesyjnie chce poznać prawdę i to ona zmusza matkę i siostrę do wyprawy w przeszłość. Na jaw wychodzą sekrety, które wstrząsną całą rodziną.

Książka "Zimowy ogród (kieszonkowe)" - Kristin Hannah - oprawa miękka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2019 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]