pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

Autor książki:

Kristin Hannah

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788381394130
ISBN: 978-83-8139-413-0
Data: 2020-10-15
34.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah, autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród.

Choć to historia jednej kobiety - lecz przemawia do wszystkich - do każdego, kto znalazł odwagę, by wybrać między tym, co jest, a tym, co mogłoby być.

Blake Colwater, wzięty adwokat z Los Angeles, wyznaje swojej wieloletniej żonie Annie, że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczona Annie wyjeżdża do miasteczka Mystic, gdzie się wychowała. Tu ponownie zbliża się do swojej pierwszej miłości, Nicka Delacroix, od niedawna wdowca, który nie potrafi sobie poradzić z cierpiącą na zaburzenia emocjonalne córeczką. Cała trójka z dobrym skutkiem leczy razem swoje rany.

Ale akurat wtedy, gdy Annie uwierzyła, że zyskała jeszcze jedną szansę na szczęście, jej świat wywraca się do góry nogami i zmuszona zostaje do dokonania wyboru, przed którym nie powinna stawać żadna inna kobieta...

Promienna opowieść. Kristin Hannah przenika do najgłębszych, najwrażliwszych zakątków naszych serc. - Tami Hoag

Książka "Zdarzyło się nad jeziorem Mystic" - Kristin Hannah - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2020 r. Cena 34.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.