pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Gdzie poniesie wiatr

Autor książki:

Kristin Hannah

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 460 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788381397339
ISBN: 978-83-8139-733-9
Data: 2021-04-15
34.59  42.90  8.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nowa powieść KRISTIN HANNAH, autorki bestsellerów Słowik, Wielka samotność, Zimowy ogród i "Firefly Lane" - książki, na podstawie której powstał serial z Katherine Heigl i Sarah Chalke w rolach głównych.

Jaką cenę ma amerykański sen?
Teksas, rok 1934. Miliony ludzi pozostają bez pracy, a susza pustoszy Wielkie Równiny. Rolnicy walczą o zachowanie ziemi i dobytku. Plony są niskie, studnie wysychają, a burze pyłowe niszczą wszystko na swojej drodze.

W tych niepewnych, niebezpiecznych czasach Elsa Martinelli musi dokonać bolesnego wyboru: walczyć o ziemię, którą kocha, czy udać się do Kalifornii w poszukiwaniu lepszego życia? Gdzie poniesie wiatr to niezapomniany obraz "amerykańskiego snu", widziany oczami niezwykłej kobiety, której odwaga i poświęcenie stają się znakiem szczególnym całego pokolenia.

Kristin Hannah pokazuje rzeczywistość Wielkiego Kryzysu i świat, w którym społeczeństwo podzielone jest na tych, którzy żyją godnie, i na tych, którzy nie mają zupełnie nic.

"Brutalny realizm, głęboko emocjonalne postaci i żywa narracja sprawiają, że ta historia od samego początku jest na wskroś prawdziwa. Elsa to kobieta konsekwentnie broniąca wyznawanych przez siebie zasad oraz ludzi, których kocha." - Publishers Weekly

Książka "Gdzie poniesie wiatr" - Kristin Hannah - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 460 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]