pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Zgiełk wojny. Tom 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788381465076
Data: 2019-03-13
26.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Ludzkość opuściła Starą Ziemię i skolonizowała odległe światy. Stało się to możliwe dzięki odkryciu tuneli czasoprzestrzennych, które skróciły drogę do układów gwiezdnych z planetami nadającymi się do zamieszkania. Właśnie dlatego sektor Victorii stał się węzłem komunikacyjnym i handlowym dla pozostałych systemów zasiedlonych przez ludzi - znajduje się tutaj aż siedem tuneli czasoprzestrzennych. I aż siedem powodów, aby zdobyć ten obszar kosmosu.

Rozwijające się mocarstwa - Cesarstwo Tilleke i Dominium Zjednoczenia Ludowego - pragną zawładnąć sektorem Victorii. Chociaż od stuleci ludzkość żyje w pokoju, zawiązuje się spisek. Na wiktoriańskich granicach trwają przygotowania do wojny.

Emily Tuttle, historyczka, która nie znalazła perspektyw na swojej rodzimej planecie i postanowiła zaciągnąć się do Floty Kosmicznej Victorii, jeszcze nie wie, że już na początku swojej kariery weźmie udział w prawdziwych starciach w kosmosie i przeleje ludzką krew?

Audiobook „Zgiełk wojny. Tom 1” - oprawa twarda - Wydawca: HERACLON. Cena 26.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.