pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Kroniki Czerwonej Kompanii. Tom 1. Czarna Kolonia (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381468107
Data: 2019-07-12
23.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Układ Słoneczny nareszcie stanął przed ludzkością otworem - prywatne, wielkie korporacje skolonizowały praktycznie wszystkie planety naszego systemu. Zbrojnym ramieniem firm są prywatne armie, a pośród nich najsłynniejsza, legendarna - Czerwona Kompania.

Postęp technologii umożliwia podróże na inne planety, terraformację wspomagają odkrycia dokonywane już na miejscu, na Marsie. Pustynia zamienia się w dżunglę, pojawiają się rzeki, jeziora, oceany, niezwykłe gatunki. Niesamowite możliwości planety przyspieszają kolonizację, na Marsie powstaje nowy, wspaniały świat, świat, w którym każdy znajdzie swoje miejsce - tak przynajmniej wyglądają reklamy emitowane przez korporacje, które kontrolują planetę i procesy osiedleńcze.

Co naprawdę dzieje się na Czerwonej Planecie? Ilu najemników i ile broni sprowadziły tam wielkie firmy? I najważniejsze - w jakim celu? Co takiego jest na Marsie, że najpotężniejsze korporacje chcą położyć na tym łapę?

Audiobook „Kroniki Czerwonej Kompanii. Tom 1. Czarna Kolonia (CD mp3)” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 23.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.