pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat. Płyta CD

Dane szczegółowe:
Wydawca: Debit
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788380574434
Data: 2020-11-13
26.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Najnowsza część bestsellerowej serii Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek - 100 opowieści o imigrantkach, które zmieniły i nadal zmieniają świat.

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek: 100 historii imigrantek, które zmieniły świat to już trzecia książka z tej przebojowej serii dla małych czytelniczek i czytelników. Znajdziemy w niej 100 opowieści o niesamowitych kobietach z przeszłości i z czasów współczesnych. Bohaterkami tego tomu są kobiety i dziewczęta, które z jakiegoś powodu opuściły swój ojczysty kraj: niektóre wyjechały w poszukiwaniu nowych możliwości, inne nie miały wyboru. Tym razem mamy okazję posmakować specjalności szefowej kuchni Asmy Khan, poznać tajniki międzynarodowej polityki u boku Madeleine Albright, zagłębić się w świat biznesu z Rihanną i przeżyć wiele innych przygód.

Każda z tych opowieści jest wyjątkowa, a jednak we wszystkich znajdziemy cząstkę siebie. Pomogą nam w tym piękne ilustracje artystek z całego świata.

Audiobook „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat. Płyta CD” - oprawa CD - Wydawca: Debit. Cena 26.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.