pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Żelazne serca. Tom 1. Żelazne zasady (kieszonkowe)

Autor książki:

Agata Polte

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Wymiar: 205x140 mm
EAN: 9788381786331
ISBN: 978-83-8178-633-1
Data: 2021-07-06
10.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Polska Cora Reilly!
W tej historii pojawia się jeden z najlepiej wykreowanych męskich bohaterów, jakiego spotkałam w romansach mafijnych.
Gorące Book Story
Kiedy ich drogi po raz pierwszy się przecięły, nie mieli pojęcia, że oboje pracują dla mafii.
Malia Ferro otrzymała szansę jedną na milion. Za ocalenie życia pewnej osobie mogła odciąć się od krwawej przeszłości. Nie zamierzała zmarnować tej okazji. W końcu z mafii nie można tak po prostu odejść.
Malia wyjeżdża do przyjaciółki, Laureen, do Bostonu. To jej pierwszy krok na drodze do normalności. Jednak, ku zaskoczeniu kobiety, na miejscu czekają na nią tylko klucze i karteczka z wyjaśnieniem.
Jakby tego było mało, pierwszego dnia po przyjeździe Malia przypadkiem wpada na samego Enza Tossella, zwanego Diabłem z Wybrzeża. Nie spodziewała się, że próbując zacząć nowe życie, pierwsze, co ją spotka, to wymierzona w głowę broń.
Wkrótce Enzo pozna tożsamość nieznajomej i postanowi wykorzystać kobietę do własnych celów. Co gorsza, chłopak Laureen ma taki sam plan. W ten sposób dwóch mafiosów będzie chciało wciągnąć ją do świata, z którego tak bardzo pragnęła uciec.
Czy dla Enza będzie to tylko czysty biznes?

Książka "Żelazne serca. Tom 1. Żelazne zasady (kieszonkowe)" - Agata Polte - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r. Cena 10.58 zł. Zapraszamy na zakupy!