pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Łopatą do serca (kieszonkowe)

Autor książki:

Marta Obuch

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381955003
ISBN: 978-83-8195-500-3
Data: 2021-09-30
8.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Mężczyzna potraktowany łopatą, wino otwierane młotkiem i dobra kuchnia – komedia kryminalna Marty Obuch to gwarancja doskonałej zabawy!

Michalina jest żoną mafijnego bosa. Problem w tym, że jako jedyna nie ma o tym pojęcia. Pewnego dnia wraca do domu i stwierdza, że mąż grzeje celę w areszcie, a ona ma na stanie nieproszonego gościa. Okazuje się, że małżonek zawarł ze swoim wspólnikiem, Igłą, umowę: gdyby go aresztowano, Igła ma się przeprowadzić do jego domu i strzec żony. Czy w takich okolicznościach serce może zabić mocniej? Nawet jeśli Igła jest przestępcą zamieszanym w największą w Polsce kradzież diamentów? Przecież można odzyskać diamenty, wysyłać mężowi paczki do więzienia i kochać swojego nowego lokatora, ile wlezie. W międzyczasie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby okładać go regularnie łopatą albo podzielić mieszkanie na sektory i wymalować linie graniczne za pomocą pasty do zębów.

Przynajmniej będzie wesoło!

Wybuchowe połączenie kryminału, romansu i komedii, niespodziewane zwroty akcji i ogromna dawka humoru! To się czyta!

Książka "Łopatą do serca (kieszonkowe)" - Marta Obuch - oprawa Miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2021 r. Cena 8.39 zł. Zapraszamy na zakupy!