pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Żelazne serca. Tom 6. Żelazna zabawa

Autor książki:

Agata Polte

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
EAN: 9788383203560
ISBN: 978-83-8320-356-0
Data: 2023-01-09
27.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Cloe Tossell od zawsze żyła pod kloszem. Była chroniona tak bardzo, że czasami czuła, jakby nie mogła swobodnie oddychać. Teraz, kiedy dorosła, pragnie przestać być traktowana jak dziewczynka, jednak bracia wciąż widzą w niej tylko kruchą młodszą siostrę, która nie powinna mieszać się w sprawy familii.

Gdy pewnego wieczoru kobieta dostrzega w barze Adriena Russella, członka wrogiej rodziny mafijnej, od razu zaczyna się nim interesować. Mężczyzna jest starszy od Cloe o kilka lat, zdecydowanie dla niej nieodpowiedni, w dodatku oznacza kłopoty. Wbrew rozsądkowi właśnie to przyciąga do niego dziewczynę, która uwielbia igrać z ogniem.

Wkrótce Adrien i Cloe rozpoczynają zakazaną grę. Oboje nie chcą się angażować, a relację traktują jak zwykły układ, ale czy w ich świecie istnieje miejsce na takie zabawy Zwłaszcza że wrogowie mogą tylko czekać na to, by wykorzystać tę sytuację na swoją korzyść i zniszczyć ich samych oraz ich rodziny Opis pochodzi od wydawcy.

Książka "Żelazne serca. Tom 6. Żelazna zabawa" - Agata Polte - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2023 r. Cena 27.09 zł. Zapraszamy na zakupy!