pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zanim zabierze nas wiatr. Seria: Antologia poetów współczesnych 3

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 126 s.
Wymiar: 148x205 mm
EAN: 9788372779960
ISBN: 978-83-7277-996-0
Data: 2017-11-29
21.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Autorzy: Zenon Cichy, Andrzej Feret, Renata Klamerus,Janusz Lazik, Balbina Leszczyńska, Małgorzata Miciuła,Róża Ossowska, Władysław Szlachtowicz, Teodozja Świderska,Marta Wójcik
Przed Państwem pierwsza edycja ANTOLOGII POETÓW WSPÓŁCZESNYCH. ZANIM ZABIERZE NAS WIATR. W niej wiersze o tym, jaki piękny jest otaczający nas świat, o przyrodzie wokół nas, ale też o przemijającym czasie i miłości, która odeszła. Wszak ta zawsze nam towarzyszy i nawet, gdy coś odchodzi, pozostaje w naszym sercu. Takie chwile często idealizujemy, bo są czasem naszej miłości, szczęścia, chociaż bywa, że i tragedii.

Poezja to projekcja duszy, a duszę każdy poeta ma inną. I inną ma wrażliwość. Inaczej też o wszystkim, co czuje, pisze.

Zapraszam zatem w poetycką podróż – niezwykłe wiersze autorów tego wyboru skłaniają do refleksji na temat umykającego czasu, wspomnień, poszukiwania miłości, smutku i radości w nas.

W wyborze tym znajdziecie wiersze już znanych i uznawanych poetów, a także debiutantów, którzy piszą z pasją i warto ich poznać.Autorzy piszą z potrzeby serca i dla Czytelników, nie chowają swojej twórczości do szuflady, chcą, by była dostępna nie tylko wirtualnie w sieci, ale też w księgarniach i zapraszają do lektury.

Stron 126 w tym stron kolorowych wkładek na kredzie- biogramy autorów ze zdjęciem.

Książka "Zanim zabierze nas wiatr. Seria: Antologia poetów współczesnych 3" - praca zbiorowa - oprawa Miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 126 stron i została wydana w 2017 r. Cena 21.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.