pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zanim nadejdzie burza. Wiersze o przyrodzie. Seria: Antologia poetów współczesnych 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 106 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788372773524
ISBN: 978-83-7277-352-4
Data: 2018-06-19
14.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Przed Państwem pierwsza edycja ANTOLOGII POETÓW WSPÓŁCZESNYCH. ZANIM NADEJDZIE BURZA.EDYCJA 1 W tej antologii czytelnik odnajdzie wiersze o zjawiskach zachodzących w przyrodzie - wietrze, deszczu, burzy i o tym, co wokół nas: drzewach, kwiatach, niebie. Wszystkie te elementy przyrody mają olbrzymi wpływ na naszą psychikę, wrażliwość, zachowania. Dlaczego taki tytuł zbioru? Bo burza wzbudza w nas strach, ale również i fascynację.

Głośne pioruny i towarzyszące im światło mają w sobie coś nadprzyrodzonego, coś z magii. Ta magia wywołuje w nas refleksje nad siłą przyrody.

Zadajemy sobie pytania, skąd jesteśmy i dokąd zmierzamy. Bo nawet burza, gdy odchodzi, zostawia ślad w naszym sercu. Wierzymy, że po burzy przyjdzie słońce, które daje nadzieję na coś lepszego, innego. To wszystko sprawia, że mamy chęć do życia, tworzenia, pozostawienia w przyrodzie cząstki siebie. A co może zostawić poeta?
Oczywiście wiersze.

Zapraszam zatem w poetycki świat niezwykłych autorów i ich wierszy, które skłaniają do refleksji i przenoszą nas na wyższy poziom poszukiwania innego siebie.

W wyborze tym znajdziecie wiersze już znanych i uznawanych poetów, ale także debiutantów, którzy piszą z pasją i warto ich poznać.

Autorzy: Agnieszka Czarnecka, Andrzej Feret, Stanisława Kalus, Henryka Łazaj, Beata Małgorzata Moniuszko, Jerzy Mróz, Róża Ossowska, Agata Rak, Robert Rzeżnikowski, Alek Skarga.

Książka "Zanim nadejdzie burza. Wiersze o przyrodzie. Seria: Antologia poetów współczesnych 1" - oprawa Miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 106 stron i została wydana w 2018 r. Cena 14.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.