pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zanim zabierze nas wiatr. Seria: Antologia poetów współczesnych 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 106 s.
Wymiar: 150x200 mm
EAN: 9788372776587
ISBN: 978-83-7277-658-7
Data: 2017-09-21
17.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przed Państwem pierwsza edycja Antologii poetów współczesnych Zanim zabierze nas wiatr. W niej wiersze o tym, jaki piękny otacza nas świat, o przyrodzie wokół nas, ale też o przemijającym czasie i miłości, która odeszła. Wszak ta zawsze nam towarzyszy i nawet gdy coś odchodzi, pozostaje w naszym sercu. Takie chwile często idealizujemy, bo są czasem naszej miłości, szczęścia, chociaż bywa, że i tragedii. Poezja to projekcja duszy, a duszę każdy poeta ma inną. I inną ma wrażliwość. Inaczej też o wszystkim, co czuje, pisze.

Zapraszam zatem w poetycką podróż - niezwykłe wiersze autorów tego wyboru skłaniają do refleksji na temat umykającego czasu, wspomnień, poszukiwania miłości, smutku i radości w nas.

W wyborze tym znajdziecie wiersze już znanych i uznawanych poetów, a także debiutantów, którzy piszą z pasją i warto ich poznać. Antologie poetów współczesnych Wydawnictwa Astrum cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Autorzy piszą z potrzeby serca i dla Czytelników, nie chowają swojej twórczości do szuflady, chcą, by była dostępna nie tylko wirtualnie w sieci, ale też w księgarniach i zapraszają do lektury.

Książka "Zanim zabierze nas wiatr. Seria: Antologia poetów współczesnych 1" - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 106 stron i została wydana w 2017 r. Cena 17.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.