pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zanim zabierze nas wiatr. Seria: Antologia poetów współczesnych 4

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 106 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788365930002
ISBN: 978-83-65930-00-2
Data: 2018-06-19
17.11 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


W niej wiersze o tym, jaki piękny jest otaczający nas świat, o przyrodzie wokół nas, ale też o przemijającym czasie i miłości, która odeszła. Wszak ta zawsze nam towarzyszy i nawet, gdy coś odchodzi, pozostaje w naszym sercu. Takie chwile często idealizujemy, bo są czasem naszej miłości, szczęścia, chociaż bywa, że i tragedii. Poezja to projekcja duszy, a duszę każdy poeta ma inną. I inną ma wrażliwość. Inaczej też o wszystkim, co czuje, pisze. Niezwykłe wiersze autorów tego wyboru zabierają nas w poetycką podróż i skłaniają do refleksji na temat umykającego czasu, wspomnień, poszukiwania miłości, smutku i radości w nas.

Tomik zawiera wiersze już znanych i uznawanych poetów, a także debiutantów, którzy tworzą z pasją i warto ich poznać. Autorzy piszą z potrzeby serca i dla Czytelników, nie chowają swojej twórczości do szuflady, chcą, by była dostępna nie tylko wirtualnie w sieci, ale też w księgarniach i zapraszają do lektury.

Autorzy: Maria Borcz, Mariola Buczkowska, Krzysztof Jerzy Drozd, Daniel Jerczyński, Teresa Lipińska, Anna Łukasik-Widz, Janina Nowak, Róża Ossowska, Stefan M. Żarów, Adam Żemojtel.

Książka "Zanim zabierze nas wiatr. Seria: Antologia poetów współczesnych 4" - oprawa Miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 106 stron i została wydana w 2018 r. Cena 17.11 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.