pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zanim nadejdzie burza

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 126 s.
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788366716148
ISBN: 978-83-6671-614-8
Data: 2021-03-22
21.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przed Państwem kolejny tomik antologii poetów współczesnych ZANIM NADEJDZIE BURZA. EDYCJA 5. Czytelnik odnajdzie tu wiersze o zjawiskach zachodzących w przyrodzie - wietrze, deszczu, burzy i o tym, co wokół nas: drzewach, kwiatach, niebie. Wszystkie te elementy przyrody mają olbrzymi wpływ na naszą psychikę, wrażliwość, zachowania.
Dlaczego taki tytuł zbioru? Bo burza wzbudza w nas strach, ale również i fascynację. Głośne pioruny i towarzyszące im światło mają w sobie coś nadprzyrodzonego, coś z magii. Ta magia wywołuje w nas refleksje nad siłą przyrody. Zadajemy sobie pytania, skąd jesteśmy i dokąd zmierzamy. Bo nawet burza, gdy odchodzi, zostawia ślad w naszym sercu. Wierzymy, że po burzy przyjdzie słońce, które daje nadzieję na coś lepszego, innego. To wszystko sprawia, że mamy chęć do życia, tworzenia, pozostawienia w przyrodzie cząstki siebie. A co może zostawić poeta? Oczywiście wiersze.
Zapraszam zatem w poetycki świat niezwykłych autorów i ich wierszy, które skłaniają do refleksji i przenoszą nas na wyższy poziom poszukiwania innego siebie. W wyborze tym znajdziecie wiersze już znanych i uznawanych poetów, ale także debiutantów, którzy piszą z pasją i warto ich poznać.
Autorzy: Halina Carson, Mariusz Maciej Jackiewicz-Borowczak, Krystyna Wawrzkiewicz-Dąbrowska, Renata Świst, Zbyszek Sikora, Anna Klehr-Fałowska, Anna Wanda Góra, Mariola Kokowska, Elżbieta Monkiewicz, Ewa Lidia Mazurkiewicz.

Książka "Zanim nadejdzie burza" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 126 stron i została wydana w 2021 r. Cena 21.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.