pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Zagubieni w czasie
Tytuł książki:

Zagubieni w czasie

Autor książki:

Kazimierz Kiljan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 220 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788378563815
ISBN: 978-83-7856-381-5
Data: 2015-10-13
24.12  30.00  5.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Młody mężczyzna budzi się pewnego poranka w swoim mieszkaniu i odkrywa, że jest na świecie zupełnie sam. W przedziwny, niezrozumiały dla niego sposób zniknęły wszystkie organizmy żywe: ludzie, ptaki, zwierzęta? nawet owady. Natomiast wszystko inne: domy, sklepy, samochody, drzewa? pozostało nietknięte. Nadal świeci słońce, wieje wiatr i pada deszcz, tylko nigdzie nie ma istot żywych. Jedyna myśl, jaka przychodzi mu do głowy, to przypuszczenie, że wydarzył się jakiś kataklizm. Nurtuje go pytanie - dlaczego przetrwał właśnie on?
Upływający w samotności czas i otaczająca go pustka zaczynają być nie do zniesienia. Wszystkie dotychczasowe wartości przestają się liczyć. Mężczyzna nie widzi sensu istnienia. Na dodatek prześladuje go dziwny sen, w którym pojawia się tajemnicza kobieta w czerni, stojąca niczym posąg na końcu ulicy. Po przebudzeniu czuje jej zapach, subtelną woń lawendy. Kim jest zagadkowa niewiasta i co chce mu w ten sposób przekazać? Bliski załamania wyrusza na poszukiwania. Ma nadzieję, że znajdzie kogoś, kto podobnie jak on przetrwał katastrofę.

Wielkie wyludnione miasto, do którego dociera, potęguje uczucie strachu. Rodzą się obawy, czy spotkanie z kimś żyjącym będzie dla niego bezpieczne, jakie będą tego konsekwencje? Tymczasem kobieta ze snów?
Książka pełna ludzkich rozterek, dramatów i nadziei. Owa nadzieja dodaje bohaterowi książki sił i każe pokonywać wewnętrzne słabości, skłania osamotnionego mężczyznę do działania.

Po raz kolejny czytelnicy książek Kazimierza Kiljana będą mieli okazję poznać historię pięknej miłości, zawieszonej pomiędzy dwiema rzeczywistościami. Nie zabraknie też wielu zaskakujących zwrotów akcji i fascynujących przygód. Po raz kolejny okaże się, że nawet w dzisiejszej rzeczywistości tuż obok nas rozgrywają się sytuacje, o których nawet nam się nie śniło.

Książka "Zagubieni w czasie" - Kazimierz Kiljan - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 220 stron i została wydana w 2015 r. Cena 24.12 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kazimierz Kiljan - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Ścigany - okładka książki

Ścigany

Katarzyna Michalak
Produkty podobne:
W szpilkach od Manolo - okładka książki

W szpilkach od Manolo

Agnieszka Lingas-Łoniewska
Podróż marzeń - okładka książki

Podróż marzeń

Anne McAllister, Kate Hewitt
Gdyby ocean milczał - okładka książki

Gdyby ocean milczał

Anna Wysocka-Kalkowska