pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W galerii uczuć

Autor książki:

Kazimierz Kiljan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 125x190 mm
EAN: 9788378562146
ISBN: 978-83-7856-214-6
Data: 2014-04-18
19.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka o ludzkich rozterkach, nadziejach i poszukiwaniu spełnionej miłości.

Patryk Wolski - trzydziestosześcioletni lekarz pediatra, mężczyzna o nietuzinkowej urodzie, podczas urlopu w Świnoujściu dostrzega na plaży kobietę, która swoim intrygującym zachowaniem wzbudza nie tylko jego ciekawość, ale i głębsze zainteresowanie. Jest nią Karolina Karwowska-Banish, niewiasta o niezwykłej urodzie, która każdego dnia przychodzi na plażę sama i siedząc na gorącym piasku, godzinami wpatruje się w morze, jakby tam szukała ukojenia. Już na pierwszy rzut oka widać, że kobieta cierpi, że przeżywa jakieś wewnętrzne rozterki, a może nawet dramat.

Patryk, znany z dużej swobody w zawieraniu znajomości damsko-męskich, tym razem traci dotychczasową pewność siebie. Intuicja podpowiada mu, że ma do czynienia z kimś niezwykłym, eterycznym, subtelnym, kogo łatwo dotknąć, zranić Co dręczy tajemniczą kobietę, czego wypatruje w morskim bezkresie, kim jest i dlaczego unika okazji do zawierania znajomości Te pytania odbierają Patrykowi spokój.

Książka pełna zaskakujących zdarzeń, zjawisk z pogranicza światów, przygód z odległą przeszłością, życiowych niepowodzeń i konsekwentnych dążeń ku szczęściu.

Książka "W galerii uczuć" - Kazimierz Kiljan - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2014 r. Cena 19.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.