pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W przedsionku piekła

Autor książki:

Kazimierz Kiljan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788378567868
ISBN: 978-83-7856-786-8
Data: 2018-06-04
23.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka pełna dobra, ciepła i miłości oplecionej siecią nieprzewidywalnych sytuacji, zagrożeń i traumatycznych wydarzeń z życia młodej kobiety.

Trzydziestodwuletnia właścicielka dobrze prosperującego salonu kosmetycznego nie potrafi ułożyć sobie życia osobistego. Pochłonięta pracą nie znajduje czasu na przyjaźń, na miłość, na szczęśliwy związek. Zdaje się nie dostrzegać upływu czasu, który pędzi jak oszalały. Gdyby nie przyjaciółka Katarzyna, która uświadomiła jej ten fakt i skarciła ją za dotychczasowy styl życia, nadal tonęłaby w nawale obowiązków. Justyna postanawia zmienić nawyki, wygospodarować więcej czasu dla siebie, aby zrealizować marzenia o prawdziwej miłości. Poznaje mężczyznę, który urzeka ją nie tylko nietuzinkową urodą, niebywałą elegancją, ale także ujmującą osobowością. Jest nim tak oczarowana, że zupełnie traci głowę i kobiecą intuicję. Nie dostrzega niepokojących symptomów. Za tę niefrasobliwość będzie musiała zapłacić wysoką cenę. Jej życie stanie się pasmem mrożących krew w żyłach zdarzeń.

Wartka i pełna zwrotów akcja oraz sugestywne opisy wciągną czytelnika bez reszty...

Książka "W przedsionku piekła" - Kazimierz Kiljan - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.