pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zaginione Miasta. Tom 4. Niewidziani

Autor książki:

Shannon Messenger

Dane szczegółowe:
Wydawca: IUVI
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 560 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788379660735
ISBN: 978-83-7966-073-5
Data: 2021-10-14
31.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Harry Potter i Percy Jackson już znają Sophie Foster - ta trójka zmieniła świat. Czas na Ciebie!

Sophie musi uciekać, ale przynajmniej nie jest sama. Wraz z najbliższymi przyjaciółmi z Zaginionych Miast pragnie dołączyć do Czarnego Łabędzia. Nie opuszczają ich wątpliwości związane z tą tajemniczą organizacją, lecz współpraca wydaje się jedynym sposobem na poznanie odpowiedzi. I rzeczywiście - nie mija wiele czasu, a odkrywają sekrety przerastające ich najśmielsze przypuszczenia.
Problem w tym, że ich wrogowie nie składają broni i doprowadzają do wybuchu budzącej postrach zarazy zagrażającej bezpieczeństwu całego gatunku. Sophie i jej przyjaciele walczą przy użyciu wszystkich dostępnych środków - łącznie z pomocą nowych sojuszników - ale każdy wybór niesie ze sobą konsekwencje. A obdarzenie zaufaniem niewłaściwej osoby może się okazać śmiertelnie niebezpieczne.
Sophie zmuszona jest zakwestionować całą swoją dotychczasową wiedzę, aby dotrzeć do prawdy, która albo ocali jej świat albo go zniszczy.
Zaginione Miasta to połączenie Alicji w Krainie Czarów, Władcy pierścieni i Harry ego Pottera. Doskonała zabawa! - Michael Buckley, autor bestsellerowych serii Siostry Grimm i Nerds
Zachwycająca i niebezpieczna przygoda z perfekcyjnie napisanymi bohaterami, którzy nigdy ci się nie znudzą - Lisa Mc Mann, autorka bestsellerowej serii The Unwanteds

Książka "Zaginione Miasta. Tom 4. Niewidziani" - Shannon Messenger - oprawa miękka - Wydawnictwo IUVI. Książka posiada 560 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.