pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Witamy w Ballyfrann

Autor książki:

Deirdre Sullivan

Dane szczegółowe:
Wydawca: IUVI
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 340 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788379660636
ISBN: 978-83-7966-063-6
Data: 2020-07-28
24.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mroczna i pełna magii opowieść o siostrzanej miłości I poświęceniach, na jakie się zdobywamy, by chronić naszych najbliższych.
W Ballyfrann każdy ma coś do ukrycia
Mroczna i pełna magii opowieść o siostrzanej miłości I poświęceniach, na jakie się zdobywamy, by chronić naszych najbliższych.
Bliźniaczki Madeline i Catlin przenoszą się do Ballyfrann, położonego na górskim odludziu miasteczka cieszącego się złą sławą od wielu pokoleń dochodzi tu do tajemniczych zaginięć dziewcząt. Stare zamczysko, a którym teraz mieszkają, też nie sprawia wrażenia miejsca nadmiernie przyjaznego
Z sióstr Catlin zawsze była tą bardziej przebojową, a Maddy przywykła do życia w jej cieniu. Jednak przeprowadzka do Ballyfrann wszystko zmienia Catlin odnajduje miłość, Maddy zaś zaczyna odkrywać w sobie potężne moce, których istnienia wcześniej nie przeczuwała. Czeka ją wyprawa w głąb samej siebie, jeśli chce pomóc siostrze, której grozi, że to dziwne miasteczko skradnie jej coś znacznie cenniejszego niż serce. Czeka ją także wyprawa w przeszłość swojej rodziny a to niekoniecznie bywa przyjemne
Ludzka dusza jest jednak pełna tajemnic. To, co z pozoru wydaje się słuszne i dobre, okazuje się groźniejsze, niż się im wydawało.
W Ballyfrann nikt nie może czuć się bezpieczny

Książka "Witamy w Ballyfrann" - Deirdre Sullivan - oprawa miękka - Wydawnictwo IUVI. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2020 r. Cena 24.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.