pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zaginione miasta. Tom 1. Strażniczka

Autor książki:

Shannon Messenger

Dane szczegółowe:
Wydawca: IUVI
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788379660568
ISBN: 978-83-7966-056-8
Data: 2019-10-08
31.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Harry Potter i Percy Jackson na pewno znają już Sophie Foster ta trójka zmieniła świat. Czas na Ciebie!
Bestsellerowa seria Zaginione Miasta wznawiana, tłumaczona i sprzedawana w wielotysięcznych nakładach wreszcie trafia do rąk polskich czytelników!
Sophie ma pewien sekret słyszy myśli innych ludzi. I nie ma pojęcia dlaczego. Zawsze jednak uważała, że tę zdolność na pewno da się jakoś logicznie wytłumaczyć. Do czasu gdy poznaje Fitza, tajemniczego chłopaka, który pojawia się nie wiadomo skąd i również czyta ludzkie myśli.
Wkrótce Sophie dowiaduje się szokującej prawdy: świat ludzi nie jest jej prawdziwym domem. W mgnieniu oka musi zostawić za sobą wszystko, co do tej pory znała i kochała w tym rodzinę i nauczyć się zasad panujących w świecie Zaginionych Miast (a nie wszyscy są tam zachwyceni jej powrotem do domu). Musi także dotrzeć do tajemnic tkwiących głęboko w jej pamięci kim jest naprawdę, dlaczego przez tyle lat ukrywano ją w świecie ludzi i dlaczego jest tak ważna dla swojego nowego starego świata zanim te informacje wpadną w niepowołane ręce osób, które są gotowe dla nich zabić

Książka "Zaginione miasta. Tom 1. Strażniczka" - Shannon Messenger - oprawa miękka - Wydawnictwo IUVI. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.