pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zagadnienia prawa konstytucyjnego. Zasada suwerenności. Problemy wybrane. Księga dedykowana Profesorowi Michałowi Domagale

Autor książki:

Aldona Domańska, Krzysztof Skotnicki

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 134 s.
EAN: 9788380888302
ISBN: 978-83-8088-830-2
Data: 2017-10-13
pozycja niedostępna

Opis książki:

Księga dedykowana prof. dr. hab. Michałowi Domagale poświęcona jest tematyce związanej z Jego zainteresowaniami naukowymi - zasadami ustroju współczesnych państw. To zbiór artykułów napisanych przez Jego uczniów, kolegów i przyjaciół z Katedry Prawa Konstytucyjnego, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Teksty dotyczą zasady suwerenności i odnoszą się do rozwiązań ustrojowych polskich bądź wybranych państw europejskich, w przeszłości należących do bloku państw socjalistycznych, a także problemów związanych z członkostwem suwerennego państwa w organizacjach międzynarodowych.

Ad multos annos, drogi Panie Profesorze!

Książka "Zagadnienia prawa konstytucyjnego. Zasada suwerenności. Problemy wybrane. Księga dedykowana Profesorowi Michałowi Domagale" - Aldona Domańska, Krzysztof Skotnicki (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 134 stron i została wydana w 2017 r.