pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zabójczy tie-break

Autor książki:

Nikodem Pałasz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 592 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328704169
ISBN: 978-83-2870-416-9
Data: 2016-10-18
30.50 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Wiktor Wolski, były gliniarz i inspektor Europolu, wraca do gry.

Nowa książka autora powieści Brudna gra i Sam na sam ze śmiercią.

Wiktor Wolski, policjant po przejściach, próbuje ułożyć sobie życie. Kiedy jego ukochana, Lena, wprowadza się do niego, jest pewien, że demony przeszłości już go nie dopadną. Nie wie, jak bardzo się myli.

W piwnicy domu położonego na terenie dawnego getta warszawskiego zostają znalezione zwłoki kobiety. Kiedy okazuje się, że zamordowana jest siatkarką reprezentacji Izraela w rozgrywających się właśnie w Polsce mistrzostwach świata, na najwyższych szczeblach władzy zapada decyzja o wyciszeniu sprawy i szybkim umorzeniu śledztwa.

Dawny przełożony Wolskiego nakłania go do rozwikłania zagadkowej śmierci kobiety. Sprawa wciąga Wolskiego w wir brudnych politycznych i biznesowych intryg. Pojawiają się w niej oskarżenia o korupcję, wątki antysemickie, neonazistowskie, wraca temat niewyjaśnionej, ale podobnej zbrodni sprzed lat.

Nieugięty jak zwykle Wolski postanawia prowadzić śledztwo wyłącznie na swoich zasadach.

Książka "Zabójczy tie-break" - Nikodem Pałasz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 592 stron i została wydana w 2016 r. Cena 30.50 zł. Zapraszamy na zakupy!