pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kryształowi. Tom 1. Świeża krew
Tytuł książki:

Kryształowi. Tom 1. Świeża krew

Autor książki:

Joanna Opiat-Bojarska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328710887
ISBN: 978-83-2871-088-7
Data: 2018-10-29
26.41  39.90  13.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kryształowi. Tom 1. Świeża krew - opis książki:

Cała brudna prawda o polskiej policji i jej związkach z gangsterami.

Marek, były funkcjonariusz BSWP
Nadużywają władzy, siłą wymuszają zeznania, ochraniają narkotykowe transporty, kiedy tylko mogą - świecą służbową legitymacją.

Skorumpowani policjanci uwikłani są w niebezpieczne relacje z gangami. By ich wyeliminować i oczyścić własne szeregi, powołano elitarne Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Funkcjonariusze Biura nazywani są "kryształowymi", choć bezustanny emocjonalny rollercoaster sprawia, że i oni sięgają po dragi, są uzależnieni od adrenaliny i mają skłonność do autodestrukcji.

Walkę ze sprzedajnymi glinami rozpoczyna też antyterrorysta, Paweł Dobrogowski, pseudonim Driver. Outsider z konieczności, rozwodnik z wyboru, policjant z krwi i kości. Jego pierwsze zadanie - ma znaleźć haki na kumpla z pododdziału, który pracuje dla narkogrupy. Rozpoczyna niebezpieczną i ryzykowną grę. Giną kolejni ludzie. Zostaje zamordowana kochanka jego przyjaciela. On sam nie ufa już nikomu ze swojego otoczenia. Nawet osobie, na której zlecenie działa. Kto właściwie jest dobrym policjantem, a kto fałszywym gliną?
Brutalna. Brudna. Brawurowa. Ostra jazda! Polecam!
Paulina Świst

Książka "Kryształowi. Tom 1. Świeża krew" - Joanna Opiat-Bojarska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.41 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]