pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Z prawa na lewo. Osobisty alfabet Kalisza
Tytuł książki:

Z prawa na lewo. Osobisty alfabet Kalisza

Dane szczegółowe:
Wydawca: Buchmann
Rok wyd.: 2012
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788376705880
ISBN: 978-83-7670-588-0
Data: 2019-11-22
28.70  39.90  11.2 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Ta książka to nie tylko osobiste wyznanie człowieka, który miał ogromny wpływ na obecny kształt naszego kraju, ale przede wszystkim cenna lekcja historii "z pierwszej ręki".   
Według najnowszych badań CBOS Ryszard Kalisz cieszy się, zaraz po prezydencie Bronisławie Komorowskim, największym zaufaniem Polaków. Jest także najchętniej zapraszanym przez media politykiem.

Ryszard Kalisz - jeden na jeden - rozmawia z Krzysztofem Kotowskim - pisarzem, dziennikarzem i autorem kilkunastu książek i tomików poetyckich.

Historia błyskotliwej kariery prawnika, a następnie polityka - sekretarza stanu i szefa kancelarii Prezydenta, współautora dzisiejszej Konstytucji, posła, ministra spraw zagranicznych, jednego z liderów SLD. 
Osobiste spojrzenie zwykłego człowieka, jakim zawsze chciał być, ale także najpopularniejszego polityka obecnej opozycji, na historię III RP.

Tajniki zakulisowych politycznych gier, korytarzy sejmowych, historia konfliktu "słusznych" i "wykluczonych" oraz wnikliwa analiza największych afer ostatniego ćwierćwiecza.

Intrygującym dodatkiem do wywiadu jest "Podręcznik do ludzi", czyli alfabet Ryszarda Kalisza  - nazwiska znanych, ważnych i lubianych w autorskim wyborze i przedstawieniu.

Książka "Z prawa na lewo. Osobisty alfabet Kalisza" - Ryszard Kalisz, Krzysztof Kotowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Buchmann. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2012 r. Cena 28.70 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ryszard Kalisz, Krzysztof Kotowski - autor m.in.:
Produkty podobne:
Saudyjka za kierownicą - okładka książki
Saudyjka za kierownicą Manal Asz-Szarif
Z workiem przez życie - okładka książki
Z workiem przez życie Paulina Kaszuba