pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Andrzej Duda. Prezydent z nadziei

Autor książki:

Ludwika Preger

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 178 s.
Wymiar: 140x190 mm
EAN: 9788372779212
ISBN: 978-83-7277-921-2
Data: 2016-03-15
28.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Książka ANDRZEJ DUDA. PREZYDENT Z NADZIEI, autorstwa Ludwiki Preger, jest kolejną (po ciepło przyjętych książkach: Premier Ewa i Anna Komorowska. Kobieta pełna tajemnic) powieścią biograficzną opisującą życiorysy polityków i ich rodzin. Ta powieść, oparta na wydarzeniach z życia polityka, Andrzeja Dudy, nowego Prezydenta RP, który pokonał w walce o fotel prezydencki Bronisława Komorowskiego, ma szansę kontynuować dobrą passę pisarską autorki.

Kim jest Andrzej Duda? Kim jest nowy Prezydent RP Anno Domini 2015 wyrosły z nadziei polskiego społeczeństwa na zmiany nie tylko w polityce w polityce, na otwarcie się na młodych? Naród czeka na nową, dynamicznie zmieniającą się Polskę, szanowaną na arenie międzynarodowej, w której młodzi znajdą pracę i nie będą już musieli emigrować. Czy "prezydent z nadziei" sprosta tym oczekiwaniom?
Czy urocza małżonka Andrzeja Dudy, dzielnie go wspierająca w kampanii wyborczej Agata Kornhauser-Duda, stanie się drugą Michelle Obama? Czy jako Pierwsza Dama czynnie włączy się w proces odbudowy prestiżu Urzędu Prezydenta RP? I co może z tego wyniknąć? Zapraszam do lektury tej arcyciekawej książki.

Tym bardziej, że już wkrótce do rąk czytelników trafi pierwsza w Polsce powieść oparta na biografii Agaty Kornhauser-Dudy, autorstwa Yaroslava Justa, który napisał również powieść biograficzną pt: Bronisław Komorowski. Człowiek pełen tajemnic.

Książka "Andrzej Duda. Prezydent z nadziei" - Ludwika Preger - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2016 r. Cena 28.44 zł. Zapraszamy na zakupy!